insanlık için özgürlük.

insanların mutluluklarına karar vermelerine izin verin.

bazılarının 20 çocuğu olacak, bazılarının ise hiç olmayacak.

TEDARİK tarafında kuralları uygulayabilirsiniz.

mühendislerin 70 yıl dayanan ampuller yapmasını gerektiriyor.

ÖDÜLLER VERİN. en iyisi için rekabet. Savaş kışkırtıcı sahtekarlıklar için sahte şeytani nobel barış ödülleri değil.

uzun ömür 1930’larda ödüllendirildi, ancak kartel bunu bastırdı. The Lightbulb Conspiracy’ye bakın https://www.youtube.com/watch?v=BWJC5ieUAe4

Suyla çalışan ve 100 yıl süren bakımlar yapın. Filipinlerde su motorları bastırıldı. Bununla ilgili de bir doktor var.

En uzun ömürlü yolları, köprüleri, binaları, mobilyaları inşa eden mühendislere ödüller verin. Atıkların tümü PLANLANMIŞ OBSCELENSCE’ye dayanmaktadır …

Tıpkı 2 bacaklı bir yaratığı konuştuğumuz kadar modası geçmiş gören bazı şeytani pislikler gibi.

sikeyim onları.

Author

11 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım

2. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

3. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

4. Nevşehir dan kimler var. The Lightbulb Conspiracy – Genişletilmiş Sürüm . Merhaba herkese sayfa inanılmaz mükemmel, sağolun , hatice – 28

5. Çankırı dan kimler var. The Lightbulb Conspiracy – Genişletilmiş Sürüm . Merhaba sayfa inanılmaz iyi, saolun , ali – 266

6. Bu konu : ” The Lightbulb Conspiracy – Genişletilmiş Sürüm ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki güzel, face de paylaştım , Emine – 235

7. Bu konu : ” The Lightbulb Conspiracy – Genişletilmiş Sürüm ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 284

8. Bu konu : ” The Lightbulb Conspiracy – Genişletilmiş Sürüm ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , – 80

9. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 08-04-2021 03:58:22

10. Burdur dan kimler var. The Lightbulb Conspiracy – Genişletilmiş Sürüm . Selam herkese sayfan vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 251

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link