ELD, kek puanları almak için yalan söylüyorlar mı? Bencil politik nedenler için var mı çünkü kendileri trans ya da politik nedenler çünkü sosyal adalet savaşçısı brownie puanlarını istiyorlar çünkü gençler eski Midwestern Boomers’lar değil, filmlerin birincil izleyicisidir

Yazarın senaryo yazarken ne niyet ettiğini sorgulamıyorum

Orada birkaç on yıl sonra dürüstlüğü sorguluyorum

JK Rowling’in geriye dönük olarak Dumbledore’u nasıl eşcinsel yaptığına ve diğer karakteri trans bir kişi yaptığına benziyor. Senaryoda, hiçbir yazıda, bunların doğru olduğu fikrini ima eden hiçbir şey yok. Bu sadece yazarların ve yazarların kek noktaları için geriye dönük olarak yaptıkları bir şey

Eğer bir şey olursa Matris dini bir alegoriydi .. İsa rolünde neo ile … Bu, yıllarca süren teoriydi ve translar için bir alegori olduğuna dair bir ipucu olsa bile, bununla ilgili bir teori olurdu

Bu mantıklı değil. O zamandan beri. Olay örgüsünün bütünlüğünden ve onunla ilgili her şeyden ne kadar uzaklaştığınızı, hatta trans insanlarla ilgili olarak kavramsallaştırmanız gerekecekti .. Ve temel ortak Anlam açısından, tüm olay örgüsünü siyasi bir gündem etrafında çeviren iyi filmler sona eriyor. Korkunç çünkü kimsenin istemediği bazı alegorik olay örgüsü etrafında ortalamak için filmleri sınırlamanız gerekiyor .. Matris birçok yönden nesnel olarak iyiydi ve hakkında pek bilinmeyen bir şey için bir alegori etrafında ortalandığını varsayıyordu. Bırakın kabul edilme zamanı, kabul edileceğine inanmak şöyle dursun – hiçbir anlam ifade etmiyor. Bir alegori varsa, hepsi muhtemelen dini bir alegoridir. Yüzüklerin Efendisi’nin Bibl için bir alegori olmasına benzer

Translar için bir alegori varsa ve siyasi iklime dayalı olarak herhangi bir kanıt görmüyorum, geriye dönük olarak siyasi nedenlerden ötürü asıl niyetleri olmasa bile… Bencil siyasi nedenlerden ötürü geriye dönük olarak söylemeleri daha mantıklı geliyor. kendileri trans ya da brownie noktası siyasi nedenler ve her zamankinden daha aşırılık yanlısı Amerikan halkı

Bu, 1990’larda, o zamanlar popüler bir sahne olan dünyayı ele geçiren robotlar ve gizlice diriltilen ve aslında trans insanlarla ilgili olması amaçlanan bir adam hakkında yapılan film fikrinden çok daha açık bir açıklama. yazarların neyin kabul edileceğine dair hiçbir fikri olmadığında

Author

33 Comments

1. Ankara dan kimler var. The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar . Selam web siteniz valla iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 33

2. Bu konu : ” The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 337

3. Bu konu : ” The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha çok iyi, şukuladım , Aylin – 434

4. Selamlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Çankırı merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım 11-01-2021 18:34:43

6. Afyon merkezden ben banu. Merhabalar sayfa inanılmaz iyi, saolun 12-01-2021 12:17:00

7. Merhaba bu web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım

8. Burdur merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 15-01-2021 19:16:42

9. Bu konu : ” The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha hayran edici, saolun , hatice – 142

10. Gürbüz Reply

Bu konu : ” The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 191

11. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2021 23:34:17

12. Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım

13. Gürbüz Reply

Kütahya dan kimler var. The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar . merhaba arkadaşlar siten harbiden hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 409

14. Uşak merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-01-2021 04:14:12

15. Selamlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-02-2021 14:15:19

17. Tunceli merkezden ben ziya. Slm siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 06-02-2021 15:06:14

18. Adana dan kimler var. The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar . Selamlar web sitesi ciddiyim güzel, tebrikler , gaye – 21

19. Manisa dan kimler var. The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar . Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 360

20. İstanbul merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 09-02-2021 12:46:47

21. Bu konu : ” The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, tebrikler , hatice – 140

22. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 182

24. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım

25. Bu konu : ” The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 131

26. selam arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, şukuladım

27. Karaman dan kimler var. The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, şukuladım , ziya – 74

28. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar . Selamlar siten cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 218

29. Iğdır merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 03-04-2021 23:18:39

30. Nevşehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, saolun 06-04-2021 15:33:28

31. Bu konu : ” The matrix’in yöneticileri bunun trans alegori olduğunu söylediler .. komplo yalan söylüyorlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, şukuladım , gaye – 379

32. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link