Oraya gittiğimize asla inanmadım. 1969’da düzgün bir ekmek kızartma makinesi yapamadılar, çok daha az erkekleri aya (göremediğimiz tarafa) ve YAYIN YAYINLAYIN ve onları eve geri getirdiler.

Bu düşünme şeklini destekleyen ilgili bilgiler içeren bir yapışkan veya SSS var mı? TV’de canlı izleyen bir grup ESKİ adama karşı çıkmak.

Yardımın için teşekkürler.

Author

12 Comments

1. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun

2. Iğdır dan kimler var. The Moon Landing hakkında bilgi ve yardım aramak hiç komplo olmadı. . Selamlar sayfan valla çok iyi, teşekkürler , ahmet – 230

3. Düzce dan kimler var. The Moon Landing hakkında bilgi ve yardım aramak hiç komplo olmadı. . Merhabalar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 73

4. Tokat dan kimler var. The Moon Landing hakkında bilgi ve yardım aramak hiç komplo olmadı. . Slm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Emine – 390

5. Iğdır merkezden ben hatice. Selam web sitesi harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 14-03-2021 00:36:15

6. Ağrı dan kimler var. The Moon Landing hakkında bilgi ve yardım aramak hiç komplo olmadı. . Selam herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 366

7. Mrb paylaşımınız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

8. Bayburt dan kimler var. The Moon Landing hakkında bilgi ve yardım aramak hiç komplo olmadı. . Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 343

9. Kırşehir dan kimler var. The Moon Landing hakkında bilgi ve yardım aramak hiç komplo olmadı. . selam arkadaşlar paylaşım vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 159

10. merhaba arkadaşlar siten yeminle çok güzel, face de paylaştım

11. Selamlar web siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link