The Moon Landings Sahte Oldu

Neil Armstrong’un “insanlık için büyük bir adım atmasının” üzerinden neredeyse kırk yıl geçti – Eğeryani, bu gezegenden hiç ayak basmadı. Şüpheliler, ABD hükümetinin uzay yarışında Rusları yenmek için çaresizce ay inişlerini taklit ettiğini, Armstrong ve Buzz Aldrin’in Hollywood Hills’de ya da yükseklerde bulunan (teoriye bağlı olarak) gizli bir film setinde görevlerini yerine getirdiklerini söylüyor. derinlik içinde Alan 51. Apollo görevlerinin fotoğrafları ve videoları yalnızca NASA aracılığıyla mevcut olduğundan, ay inişlerinin bir aldatmaca dışında bir şey olduğuna dair bağımsız bir doğrulama yok.

Tüten silah? Aldrin’in aya dalgalanan bir Amerikan bayrağı diktiği ve eleştirmenlerin uzayda olmadığını kanıtladığını söylediği film. Bayrağın hareketi, bir boşlukta imkansız olan rüzgarın varlığını açıkça gösterdiğini söylüyorlar. NASA, Aldrin’in ay toprağını almak için bayrak direğini büktüğünü ve bu da bayrağın hareket etmesine neden olduğunu söyledi. (Astronotların bağımsız olarak doğrulanmış yüzlerce ay kayasını geri getirdiğini de boşverin.) Teorisyenler, film yapımcısı Stanley Kubrick’in, 1968 tarihli filmi göz önüne alındığında, NASA’nın ilk ay inişini yapmasına yardım etmiş olabileceğini bile öne sürdüler. 2001: Bir Uzay Macerası teknolojinin o zamanlar yapay olarak uzay benzeri bir set oluşturmak için var olduğunu kanıtlıyor. Ve Virgil I. Grissom, Edward H. White ve Roger B. Chaffee’ye gelince – ilk ay görevi için ekipmanı test ederken yangında ölen üç astronot? Onlar, gerçeği ifşa edeceklerinden korkan ABD hükümeti tarafından idam edildiler.

“The Moon Landings Sahte Oldu” üzerine 7 yorum

1. Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 15-02-2021 13:22:51

2. Bu konu : ” The Moon Landings Sahte Oldu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , – 104

3. Kars dan kimler var. The Moon Landings Sahte Oldu . Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 8

4. Bingöl dan kimler var. The Moon Landings Sahte Oldu . Selam sayfan valla hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 414

5. Hakkari dan kimler var. The Moon Landings Sahte Oldu . selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , – 8

6. Tunceli dan kimler var. The Moon Landings Sahte Oldu . Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 237

7. Bu konu : ” The Moon Landings Sahte Oldu ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 307

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link