Neil Armstrong’un “insanlık için büyük bir adım atmasının” üzerinden neredeyse kırk yıl geçti – Eğeryani, bu gezegenden hiç ayak basmadı. Şüpheliler, ABD hükümetinin uzay yarışında Rusları yenmek için çaresizce ay inişlerini taklit ettiğini, Armstrong ve Buzz Aldrin’in Hollywood Hills’de ya da yükseklerde bulunan (teoriye bağlı olarak) gizli bir film setinde görevlerini yerine getirdiklerini söylüyor. derinlik içinde Alan 51. Apollo görevlerinin fotoğrafları ve videoları yalnızca NASA aracılığıyla mevcut olduğundan, ay inişlerinin bir aldatmaca dışında bir şey olduğuna dair bağımsız bir doğrulama yok.

Tüten silah? Aldrin’in aya dalgalanan bir Amerikan bayrağı diktiği ve eleştirmenlerin uzayda olmadığını kanıtladığını söylediği film. Bayrağın hareketi, bir boşlukta imkansız olan rüzgarın varlığını açıkça gösterdiğini söylüyorlar. NASA, Aldrin’in ay toprağını almak için bayrak direğini büktüğünü ve bu da bayrağın hareket etmesine neden olduğunu söyledi. (Astronotların bağımsız olarak doğrulanmış yüzlerce ay kayasını geri getirdiğini de boşverin.) Teorisyenler, film yapımcısı Stanley Kubrick’in, 1968 tarihli filmi göz önüne alındığında, NASA’nın ilk ay inişini yapmasına yardım etmiş olabileceğini bile öne sürdüler. 2001: Bir Uzay Macerası teknolojinin o zamanlar yapay olarak uzay benzeri bir set oluşturmak için var olduğunu kanıtlıyor. Ve Virgil I. Grissom, Edward H. White ve Roger B. Chaffee’ye gelince – ilk ay görevi için ekipmanı test ederken yangında ölen üç astronot? Onlar, gerçeği ifşa edeceklerinden korkan ABD hükümeti tarafından idam edildiler.

Author

21 Comments

1. Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 15-02-2021 13:22:51

2. Bu konu : ” The Moon Landings Sahte Oldu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , – 104

3. Kars dan kimler var. The Moon Landings Sahte Oldu . Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , memo – 8

4. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. The Moon Landings Sahte Oldu . Selam sayfan valla hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 414

5. Hakkari dan kimler var. The Moon Landings Sahte Oldu . selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , – 8

6. Tunceli dan kimler var. The Moon Landings Sahte Oldu . Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 237

7. Bu konu : ” The Moon Landings Sahte Oldu ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 307

8. Bu konu : ” The Moon Landings Sahte Oldu ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla çok iyi, tebrikler , gaye – 31

9. Bu konu : ” The Moon Landings Sahte Oldu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 304

10. Selam siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Merhabalar paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım

12. Tekirdağ merkezden ben Emine. Selamlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-03-2021 01:20:09

13. Bu konu : ” The Moon Landings Sahte Oldu ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, saolun , ali – 71

14. Bu konu : ” The Moon Landings Sahte Oldu ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 19

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” The Moon Landings Sahte Oldu ” çok güzel. Selam web siten vallaha hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 293

16. Samsun merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2021 21:25:06

17. Ankara dan kimler var. The Moon Landings Sahte Oldu . Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 454

18. Selamın aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Kars dan kimler var. The Moon Landings Sahte Oldu . Merhabalar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 182

20. İstanbul dan kimler var. The Moon Landings Sahte Oldu . Selam herkese web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım , Hasan – 106

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link