Kutsal bok. Muhafazakar Hakikat MVMT’nin bir parçası olan herkes ve yani herkes gitti. Yankı odası solucunuzun keyfini çıkarın. Soldaki Nobidy, bunca zamandır savaştıkları şeye sadece oy verdiklerini fark ediyor.

Faşizm solcularınızın tadını çıkarın

… vbcrane tarafından gönderilen
[comments]

Author

21 Comments

1. Bu konu : ” The Purge … Twitter baskısı ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 298

2. Merhaba herkese web siteniz valla hayran edici, tebrikler

3. Selam herkese paylaşım vallaha billaha güzel, sağolun

4. Yalova dan kimler var. The Purge … Twitter baskısı . Selam web sitesi inan ki güzel, sağolun , gaye – 320

5. Adıyaman merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun 09-01-2021 05:36:12

6. Çankırı merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-01-2021 05:45:48

7. Elazığ dan kimler var. The Purge … Twitter baskısı . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 38

8. Mersin dan kimler var. The Purge … Twitter baskısı . Selamlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 89

9. Bu konu : ” The Purge … Twitter baskısı ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten iyi, teşekkürler , ali – 256

10. Bu konu : ” The Purge … Twitter baskısı ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 18

11. Diyarbakır dan kimler var. The Purge … Twitter baskısı . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 119

12. Bolu dan kimler var. The Purge … Twitter baskısı . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 331

13. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

14. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, sağolun 30-01-2021 07:58:43

15. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

16. Elazığ merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 03-02-2021 16:52:36

17. Gürbüz Reply

Aydın merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siten gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler 04-02-2021 09:21:51

18. Erzurum dan kimler var. The Purge … Twitter baskısı . Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 145

19. Selamlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

20. Denizli dan kimler var. The Purge … Twitter baskısı . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 237

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link