The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu

Tennessean Gazetesi’nde Ellen G. White’ın (1904’te yapılan) bir kehanetine yer verilen ve Tennessee’ye Nükleer Saldırının 18 Temmuz 2020’de gerçekleşeceği iddia edilen bir reklam.

“Peygamber” vizyonlarını şu şekilde tanımlıyor: “Devasa binaların üzerine düşen ve anında yıkılmasına neden olan muazzam bir ateş topu gördüm.” Vizyonunun bir diğer önemli kısmı, birçok kişinin yaklaşan saldırıyı bildiğini, ancak uyarmadığını görmesiydi. insanlar!

Nashville bombalamasına dair kehanetsel bir vizyona sahip olabilir mi ve onların tarihi doğru değil mi? İlginç bir şekilde, Nashville bombalama olayının videolarından birinde, bir tanık, binalardan birinin tepesinde “kocaman bir ateş topu” gördüğünü belirtir.

Bazıları Ellen G. White’ın da İkiz Kuleler saldırısını tahmin ettiğine inanıyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Bu sadece tesadüf mü? Ya da belki kehanet bazı doğrular içeriyor mu?

Okumanın oldukça ilginç olduğunu düşündüm.

Noel Günü Nashville patlamasıyla ilgili tüm hikayenin bize anlatılmadığını düşünüyorum.

This Post Has 29 Comments

1. ali

Yozgat merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan gerçekten güzel, tebrikler 31-12-2020 23:47:10

2. ziya

Erzincan dan kimler var. The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu . Merhaba siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 161

3. elif yılmaz

Selam siten vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler

4. memo

Kilis dan kimler var. The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu . selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım , memo – 241

5. doruk

Bu konu : ” The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 86

6. banu

Slm siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

7. Gürbüz

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 22-01-2021 22:56:24

8. gaye

Selam web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

9. Hasan

Bu konu : ” The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu ” çok güzel. Merhaba sayfa valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 194

10. ali

Tunceli merkezden ben ali. Mrb sayfanız süper ötesi güzel, şukuladım 07-02-2021 01:30:50

11. Hasan

Malatya dan kimler var. The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu . Merhabalar web siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 497

12. Aylin

Diyarbakır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 09-02-2021 07:20:34

13. Aylin

Bu konu : ” The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu ” çok güzel. Merhabalar web siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 470

14. doruk

Bu konu : ” The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu ” çok güzel. Slm siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 122

15. memo

Bu konu : ” The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 31

16. ali

Bu konu : ” The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 493

17. ali

Antalya dan kimler var. The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu . Selam herkese web siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 125

18. ahmet

Eskişehir merkezden ben ahmet. Merhabalar siten vallaha billaha çok iyi, sağolun 02-03-2021 13:50:36

19. doruk

Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teşekkürler

20. emin

Bu konu : ” The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 427

21. ali

Mersin merkezden ben ali. Mrb sayfan yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 08-03-2021 02:35:48

22. ali

Aydın merkezden ben ali. Merhaba siteniz vallaha güzel, saolun 13-03-2021 03:44:44

23. doruk

Bu konu : ” The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 355

24. Gürbüz

Selam herkese paylaşım inanılmaz mükemmel, saolun

25. hatice

Kırklareli merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten valla güzel, twitter da paylaştım 19-03-2021 19:46:44

26. banu

Bu konu : ” The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki güzel, face de paylaştım , banu – 443

27. hatice

Nevşehir dan kimler var. The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu . Selam sayfa süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 197

28. ali

selam arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

29. elif yılmaz

Batman dan kimler var. The Tennessean Gazetesine yerleştirilen bir reklam Nashville’de bir Nükleer Saldırı öngörüyordu . Merhaba web siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 157

Bir cevap yazın