“The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.”

“The Washington Post, The New York Times, Time Magazine ve yönetmenleri toplantılarımıza katılan ve saygı duyulan diğer büyük yayınlara minnettarız. neredeyse kırk yıldır sağduyu vaatleri. O yıllarda reklamın parlak ışıklarına maruz kalsaydık, dünya için planımızı geliştirmemiz imkansız olurdu.. Ancak, iş artık çok daha karmaşık ve bir dünya hükümeti. Entelektüel bir elitin ve dünya bankacılarının uluslarüstü egemenliği, geçmiş yüzyıllarda uygulanan ulusal otomatik belirlemeye kesinlikle tercih edilir. “

Üçlü Komisyon’un kurucusu David Rockefeller, Haziran 1991’de Üçlü Komisyon toplantısına hitaben.

Görünüşe göre burada bugünlerde daha az insan, problem / tepki / çözüm hileleriyle tüm dünyanın nasıl manipüle edildiğini anlıyor. Bu, anlaşılması çok önemli bir şey, özellikle de bir komplo denizaltında ortalıkta dolanan yeni insanlar. Bu temel anlayış olmadan, olan hiçbir şey anlam ifade etmez.

Kontrolörler, başkalarını istikrarsızlaştırmak ve zayıflatmak için bir manipülasyon yöntemi olarak kasıtlı olarak stresi ve kafa karışıklığını artırır, böylece Kontrolörün sadece streslerini azaltmak için sunduğu herhangi bir çözümle birlikte gitmeye kolayca ikna edilebilirler. Buna Problem, Reaksiyon ve Çözüm taktiği de denir.

Bu, boğulmakta olan bir kişinin bir pipete tutunması prensibine göre çalışır, bu yüzden Kontrolör manipülasyonunda kasıtlı olarak onları su altına itmeye çalışır, böylece daha sonra onlara pipeti sunabilir.

Problem, Tepki ve Çözüm, Alman filozof Georg Wilhelm Friedrich Hegel’in teorilerine dayanmaktadır; manipüle edilenler önceden belirlenmiş ve planlanmış gizli gündemi ilerletecek bir taraf tutmadıkça ortaya çıkamayacak olan çatışmalara sentetik bir çözüm üretmek.

https://ascensionglossary.com/index.php/Problem,_Reaction_and_Solution

Ana akım medya, küreselci güçler tarafından kontrol edilir ve herşey hükümetlerimiz tarafından bize sunulan her türlü “çözümü” memnuniyetle kabul etmemiz için söyledikleri ve yaptıkları kafa karışıklığına ve üzüntüye neden olacak şekilde tasarlanmıştır.

ABD hükümetinde, dünyanın dört bir yanındaki diğer ülkelerden hükümetlerdeki benzer gizli gruplarla işbirliği yapan bir gölge fraksiyon var. Bu gölge gruplar, küreselci güçler tarafından kontrol ediliyor ve yaptıkları her şey, yaklaşmakta olan Tek Dünya Hükümeti’nin gündemini ilerletmek için tasarlandı.

… CV19GlobalScam tarafından gönderilen
[comments]

““The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.”” üzerine 80 yorum

1. Erzincan dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Merhaba siten inan ki dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 256

2. Bayburt dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Merhaba sayfanız inanılmaz çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 297

3. Rize dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 464

4. Ankara dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Merhaba paylaşım harbiden hayran edici, teşekkürler , emin – 210

5. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. Selam paylaşım cidden mükemmel, şukuladım , Emine – 251

6. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım , memo – 214

7. Nevşehir dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Merhabalar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 349

8. İzmir dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 425

9. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-12-2020 19:46:40

10. Kırıkkale merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, şukuladım 04-12-2020 20:11:41

11. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Selam web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler 06-12-2020 03:13:13

12. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. Selam herkese siten inanki hayran edici, sağolun , – 377

13. Erzurum merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım 06-12-2020 03:47:56

14. Erzincan dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 94

15. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 9

16. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , ali – 186

17. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , banu – 327

18. Karaman merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 08-12-2020 14:39:37

19. İstanbul merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 00:28:59

20. Aydın merkezden ben hatice. Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-12-2020 19:24:03

21. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 307

22. Yalova merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, teraziye tıkladım 10-12-2020 17:44:06

23. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha iyi, teraziye tıkladım , ziya – 460

24. Bartın dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Slm sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 236

25. Burdur dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 88

26. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 33

27. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 154

28. Kars dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 475

29. Kırklareli dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , hatice – 77

30. Erzincan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-12-2020 04:08:15

31. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 359

32. Kars dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Merhaba sayfa vallaha billaha mükemmel, saolun , ziya – 326

33. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 279

34. Yozgat dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Merhabalar sayfan süper ötesi mükemmel, tebrikler , Emine – 289

35. Adana dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Selam sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 118

36. Bitlis dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Mrb sayfa ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 284

37. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden mükemmel, sağolun , banu – 208

38. Hakkari merkezden ben ali. Selam herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-12-2020 21:18:21

39. Kastamonu merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-12-2020 04:05:38

40. Sakarya merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 27-12-2020 12:47:25

41. Siirt merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-12-2020 19:54:36

42. Mardin dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 130

43. Aksaray dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Merhaba bu web sitesi inan ki iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 43

44. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 210

45. Tunceli dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . selam arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 267

46. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 229

47. İzmir merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz inanki iyi, face de paylaştım 17-01-2021 04:28:20

48. Bingöl dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Merhaba paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 314

49. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , gaye – 165

50. Bu konu : ” “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 90

51. Karaman dan kimler var. “The Washington Post’a, The New York Times’a, yönetmenlerinin neredeyse kırk yıldır takdir yetkilerine saygı duydukları Time Magazine’e minnettarız.” . Selam sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 348

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link