“The Witches” ı (1990, Roald Dahl’ın 1983 çocuk romanına dayanan) izledim ve elitlere / çocuk kaçakçılığına / Epstein’a karşı komplolar / kanıtlarla bir korelasyon gördüm. Filmin temeli, çocukları * öldürmek için yeni bir iksir sağlamak için diğer cadıları bir otel toplantısında toplayan bir baş cadının (Anjelica Huston tarafından canlandırılmıştır) olmasıdır. * onları fareye dönüştür

Sonunda, küçük çocuk kahramanın baş cadıların çantasını büyükannesine teslim ettiği ve aynı zamanda “Amerika’daki tüm cadıların” isimlerini içeren küçük bir kara kitap içerdiğinde bana yapışan şey. Beni etkileyen bir diğer şey de cadıların “Çocuklara Zulmü Önleme Kraliyet Cemiyeti” adı verilen RSPCC kisvesi altında toplanmasıydı.

Daha fazla düşünmedim ama film bittiğinde bunu paylaşmak zorunda hissettim. Bildiğim diğer ilginç kısımlar da şunlar: Orijinal hikayenin yazarı, “Charlie ve Çikolata Fabrikası” ve “James ve Dev Şeftali” gibi diğer karanlık çocuk hikayelerini yazdı – “yetişkinlerin kötülükleri bir kenara bırakıldığında, kahramanı çocuğun yanında yer alan özel yetişkin; ve Jim Henson’ın filmde çalıştığını ve filmlerde Kuklalar ve diğer ürkütücü kuklalarla tanındığını – Medyasının tüyler ürpertici ve belki de kasıtlı olarak korkutucu olabileceği gerçeği dışında, onun hakkında not edilecek çocuklar.

Bu bana daha önce bahsettiğim şeyi ve belki de öngörücü programlama / duyarsızlaştırmayı hatırlatıyor ve aynı zamanda tımarla ilgili ipuçları da olabilir. All-media-is-satanic komploya büyük bir abone değilim. Yine de, bazı televizyonları finanse eden ve üreten kötü adamların anlattığı, dünyada var olan karanlık gerçekler hakkında bazılarının ne kadar makul derecede kötü / beynini yıkamasının ne kadar makul olduğunu düşündüğüm anlar yaşadım. .

Dahası, çocuk medyasındaki mesajlarla ilgili olarak aşağıya inmek için bir tavşan deliği olabileceğini düşünüyorum – bu şeyler çocukları nasıl bazı şeyleri düşünmeye, bazı şeylere duyarsızlaştırmaya, onları bir şeye inanmaya itiyor?

Author

63 Comments

1. Sinop merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, şukuladım 16-09-2020 09:12:53

2. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

3. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz cidden güzel, teşekkürler

5. Erzurum merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok güzel, saolun 02-10-2020 09:22:26

6. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, saolun

7. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun

8. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle çok güzel, saolun , Gürbüz – 375

9. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. Merhaba sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 376

10. Merhaba siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım

11. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, şukuladım , – 269

12. Manisa dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 408

13. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 46

14. Şırnak merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inanki güzel, teşekkürler 04-11-2020 01:17:50

15. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden hoşuma gitti, tebrikler , memo – 260

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 402

17. Siirt dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . Selamlar web sitesi gerçekten güzel, teşekkürler , ahmet – 167

18. Aydın merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:09:47

19. Isparta merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, sağolun 15-12-2020 22:44:29

20. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 54

21. Malatya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-12-2020 02:48:25

22. Kastamonu dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . selamun aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 34

23. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . Selam herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 125

24. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-01-2021 00:41:51

25. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

26. Merhaba paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

27. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım

28. Merhaba herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

29. Bitlis dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, sağolun , ali – 112

30. Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

31. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler

32. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten güzel, sağolun , Hasan – 150

33. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa vallaha güzel, teşekkürler 22-02-2021 20:12:07

34. Tunceli dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden güzel, şukuladım , banu – 457

35. Hatay dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 318

36. Bartın dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, sağolun , Hasan – 182

37. Manisa merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 24-03-2021 20:53:16

38. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-04-2021 14:36:03

39. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 488

40. Osmaniye merkezden ben ali. Mrb siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 16-04-2021 21:57:47

41. Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

42. Gürbüz Reply

Mrb bu web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

43. Uşak merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 07-05-2021 22:15:03

44. selamun aleyküm paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun

45. Edirne merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa cidden çok güzel, teraziye tıkladım 17-05-2021 04:01:39

46. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . Slm web siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 92

47. Niğde dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 194

48. Şanlıurfa dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . Slm paylaşımın yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 47

49. Şırnak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-06-2021 23:47:18

50. Karabük dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . selamun aleyküm siteniz yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 434

51. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 194

52. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 258

53. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 125

54. Selam paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

55. Bursa dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . Selamlar siten harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , – 482

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 484

57. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , gaye – 356

58. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 275

59. Tunceli dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . Selam sayfa inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 199

60. Manisa dan kimler var. “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? . selamun aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 76

61. Bu konu : ” “The Witches” çocuk filmi, çocuklara karşı işlenen seçkin suçların bir alegorisi mi? ÖNGÖRÜSEL Programlama? ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 207

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link