Kategoriler
Genel

[Theory] Tüm protesto / isyan / toplantıların gerçek nedeni …

Teorim basit: İnsanları, sık sık, sıkıyönetimin uygulandığı bir gelecekte aktif olarak isyan etmeleri için öldürme umuduyla protesto ediyorlar, Amerika tamamen bir polis devleti ve ordusu tarafından yönetiliyor, onlara emir vermeyen liderler gündemlerini durdurmak için.

Bu kötü bir plan değil, tepedeki insanlar … Cumhurbaşkanının iplerini ve siyasetteki herkesi kontrol eden insanlar … aynı hükümet yetkililerinin kuklacı oldukları konusunda hiçbir fikirleri olmasa bile, Amerika’da korku içinde ya da sadece pasif olarak evlerinin dışına çıkmak istemeyen pasif vatandaşlar.

Virüs gelecekte protestodan bir çok insanı öldürecek … ve bunu tüm arkadaşlarına / ailelerine yayacaklar.

Bu teori kulağa gülünç gelebilir ama bunu düşünün … neden göz yaşartıcı gazını başka bir şeyden daha fazla kötüye kullanıyorsunuz? Hiçbir anlam ifade etmiyor … çok barışçıl protestocularda kullanılıyor ve genel olarak insanlar protesto veya ayaklanma bile … göz yaşartıcı gaz virüsü kasıtlı olarak yaymanın mümkün olan en iyi yoludur. İnsanları öksürürsünüz ve göz yaşartıcı gaz bunu yaptıklarında diğer insanlara hızlı bir şekilde taşıyabilir.

BLM’nin gerçek ve ciddi bir mesele olmadığını söylemiyorum ama köleliğin sona ermesinden bu yana yüzlerce yıldır baskı ve boktan siyah el dağıtılıyor. Medya neden protesto gösterisine zorlanıyor? Kaos mu istiyorlar … yoksa daha fazla insan için protesto ve isyan mı ediyorlar? Bu sadece mantıklı değil … ancak medyayı kimin kontrol ettiğini hepimiz biliyoruz … hepsi bir şirkete götürüyor ve hükümette kukla ustası oynamayı seven insanlar, gündemlerini kitlelere yaymak için yapıyor kitle iletişim araçları.

Gönderen … Infernir
[comments]

“[Theory] Tüm protesto / isyan / toplantıların gerçek nedeni …” için 9 yanıt

Uşak merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 07-06-2020 01:54:43

Tekirdağ merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 13:20:12

Hatay merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 03-07-2020 23:26:54

Tekirdağ merkezden ben Aylin. Selamlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 07-07-2020 08:55:24

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir