There has to be accountability for these corrupt bastards lying in congressional record.

Also, they keep talking about how violent and well armed the protesters were….who did they shoot now?

The most well armed protesters ever…who did absolutely nothing with said weapons.

Author

34 Comments

1. Bu konu : ” They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 418

2. Bu konu : ” They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 180

3. Siirt dan kimler var. They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, tebrikler , hatice – 438

4. Slm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer . Selamlar sayfanız inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 90

6. Selamlar sayfan inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

7. Hatay dan kimler var. They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer . Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, saolun , ahmet – 116

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 428

9. Kars merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 11-02-2021 00:07:32

10. Bursa dan kimler var. They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer . Selam herkese web siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 320

11. Kahramanmaraş dan kimler var. They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 87

12. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım

13. Bu konu : ” They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 290

14. Manisa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi cidden çok iyi, sağolun 11-02-2021 00:49:19

15. Van dan kimler var. They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 93

16. Mersin merkezden ben hatice. Merhabalar siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım 14-02-2021 21:18:33

17. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer . Selam herkese siten ciddiyim güzel, şukuladım , Gürbüz – 7

18. Adana dan kimler var. They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer . Merhabalar bu web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 223

19. Bu konu : ” They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 63

20. Bu konu : ” They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer ” çok güzel. Slm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 66

21. Gürbüz Reply

Merhaba sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

22. Iğdır merkezden ben gaye. Selam sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-03-2021 20:49:13

23. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız yeminle çok güzel, şukuladım 14-03-2021 01:33:06

24. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, facebookta paylaştım

25. Bu konu : ” They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler , – 355

26. Selamın aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

27. Siirt dan kimler var. They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 6

28. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi cidden hayran edici, sağolun 13-04-2021 23:45:49

29. Artvin merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 14-04-2021 18:49:33

30. Yozgat dan kimler var. They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer . selamun aleyküm siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 325

31. selamun aleyküm sayfa süper ötesi iyi, face de paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. They are blatantly lying in this impeachment hearing, saying over and over that protesters murdered a police officer . selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 68

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link