4 Chan ve Reddit’teki Thomas’ı hatırlayan var mı? Dış vücut deneyimlerini kullanarak zihninde her şeyi yapabileceğini iddia ediyordu ve işin tuhafı, aşklarını onlara aşık etmek gibi şeylerden ve diğer çılgın şeylerden, dileklerini yerine getirdiğiniz için teşekkür eden kaç kişinin yorum yapmasıydı. ama karşılığında küçük bir hayvanı öldürmek gibi bir fedakarlık yapmanızı ve astral formunda izleyeceğini mi soracaktı? Tek hatırladığım ona “thomas” denildiği.

Author

78 Comments

1. Ardahan merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 19-08-2020 19:53:34

2. Ordu merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hoşuma gitti, şukuladım 19-08-2020 23:34:38

3. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, saolun

4. Ardahan merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan inanki iyi, linkedinde paylaştım 23-08-2020 02:22:50

5. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Selamlar sayfanız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

7. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım 05-09-2020 04:25:26

8. Malatya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 21:19:13

9. Bayburt merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, tebrikler 18-09-2020 01:30:37

10. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

11. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz inan ki çok iyi, face de paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:21:38

13. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 396

14. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-10-2020 10:14:22

15. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba siteniz inan ki iyi, saolun 21-10-2020 12:25:36

16. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 373

17. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . Slm sayfan harbiden hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 58

18. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden hoşuma gitti, şukuladım , emin – 413

19. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, saolun

20. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz valla dikkat çekici, şukuladım 06-12-2020 14:13:12

21. Slm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 332

23. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 222

24. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 473

25. Mrb web siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . Slm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 79

27. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten güzel, teşekkürler , Emine – 250

28. Osmaniye dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 276

29. selamun aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, saolun

30. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 246

31. Ardahan dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . Merhaba sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 71

32. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 220

33. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, saolun

34. selamun aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

35. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi çok iyi, saolun , ahmet – 111

36. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

37. Edirne merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler 29-01-2021 19:30:26

38. elif yılmaz Reply

Merhaba web sitesi vallaha mükemmel, tebrikler

39. Çankırı dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 155

40. Karaman merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 07:29:42

41. Ardahan dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . Slm paylaşımın inanki mükemmel, tebrikler , Hasan – 438

42. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 166

43. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 163

44. Ardahan merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım 09-03-2021 21:23:58

45. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 348

46. Tokat merkezden ben gaye. Slm siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 17-03-2021 06:05:16

47. Slm siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

48. Gürbüz Reply

Merhaba paylaşımın süper ötesi çok iyi, teşekkürler

49. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle çok güzel, saolun

50. Osmaniye dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 90

51. Bayburt merkezden ben ali. Selam paylaşım inanılmaz iyi, face de paylaştım 07-04-2021 21:36:54

52. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 494

53. Gürbüz Reply

Batman dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . Slm web siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 84

54. Şanlıurfa dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 432

55. Bayburt dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . Merhaba siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 251

56. Hakkari dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 206

57. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhabalar siten valla hayran edici, şukuladım , ali – 102

58. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, saolun

59. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 215

60. Kırıkkale dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . merhaba arkadaşlar sayfan valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 51

61. Hatay merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, teşekkürler 11-06-2021 05:22:46

62. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanki dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 225

63. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Slm web siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 297

64. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten iyi, facebookta paylaştım , hatice – 342

65. Hatay dan kimler var. Thomas denen adamı hatırlayan var mı? . Selamlar web sitesi inan ki dikkat çekici, teşekkürler , emin – 298

66. Afyon merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-06-2021 19:51:21

67. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 30-06-2021 01:00:48

68. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 233

69. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz hayran edici, şukuladım , – 131

70. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 422

71. Bingöl merkezden ben doruk. Selam siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2021 11:31:52

72. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link