Thomas denen adamı hatırlayan var mı?

4 Chan ve Reddit’teki Thomas’ı hatırlayan var mı? Dış vücut deneyimlerini kullanarak zihninde her şeyi yapabileceğini iddia ediyordu ve işin tuhafı, aşklarını onlara aşık etmek gibi şeylerden ve diğer çılgın şeylerden, dileklerini yerine getirdiğiniz için teşekkür eden kaç kişinin yorum yapmasıydı. ama karşılığında küçük bir hayvanı öldürmek gibi bir fedakarlık yapmanızı ve astral formunda izleyeceğini mi soracaktı? Tek hatırladığım ona “thomas” denildiği.

“Thomas denen adamı hatırlayan var mı?” üzerine 16 yorum

1. Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım 05-09-2020 04:25:26

2. Malatya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-09-2020 21:19:13

3. Bayburt merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, tebrikler 18-09-2020 01:30:37

4. Giresun merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:21:38

5. Bu konu : ” Thomas denen adamı hatırlayan var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 396

6. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-10-2020 10:14:22

Yorum yapın