Aşı şüphecilerine karşı birkaç yıldır büyük manşetlerin olduğunu hatırlayan var mı? Şüphecilerle savaşmak için koyunları tımarladılar ve kelimenin tam anlamıyla medyada bu insanları utandırmak ve sınıflandırmak için antivaxxer adı verilen yeni bir aşağılayıcı terim yarattılar. Bunun yaptığı şey, saflarımızı ayırmamızı ve elitler adına birbirimizle savaşmamızı sağlayan tipik Böl ve Fethet taktikleriydi. Geçtiğimiz birkaç yıl bana her zaman, şüpheci insanları kireç ışığına sokmaya alışılmadık bir ani ilgi gibi görünmüştü ve hepimiz, herhangi bir büyük silah karşıtı yasadan önce her zaman görünüşte sebepsiz görünen kitlesel atışların olduğunu biliyoruz, bu buna eşdeğerdir. .

Ve günün sonunda bizi birbirimiz, kendi arkadaşlarımız ve ailelerimiz arasında onların adına kavga ettirdiler çünkü sessiz kalmak için bizi kafaya vurma gücüne sahip olmadıklarını biliyorlar, bu yüzden aldatmak için hile kullanmaları gerekiyor. onlar için yapmamız gerekiyor çünkü biz güç BİZ ve hileleri ve yalanları kullanma yeteneğini kaybettiklerinde güçlerini kaybediyorlar.

Böl ve fethetmenin tam tersi, arkadaşlarınız ve ailenizle bir topluluk oluşturmaktır.

Ancak dünyayı ABD’ye Karşı Koyun olarak görmek yerine, bu zihniyetin bizi bölmek ve birbirimizle savaşmak isteyenlerin doğrudan eline oynadığını anlayın çünkü eğer biz değilsek bizi alt edecek güce sahip değiller. birbirleriyle savaşmak. Her birimizin kendi yakın çevremiz olduğunu anlamalıyız ve kendi sürümüzün çobanı olmalıyız.

Ailelerimizle tartışmalara başlamamız GEREKİYOR ve bunu yapmanın en iyi yolu, onları tavşan deliğinden kendi cevaplarına götürecek sorular sormak ve yapmadıkları bir noktayı vurgulamak yerine bakış açımız için metaforlar kullanmaktır. anlaşılıyor, çünkü dünyayı bizden tam anlamıyla farklı görüyorlar. Buna sevecen ve dostane bir bakış açısıyla yaklaşmalıyız ve “buna veya buna inanacağına inanamıyorum!” veya diğer savunma veya hücum açısı. Medyanın dokunmaya cesaret edemeyeceği şeylere ışık tutan kitapları veya makaleleri ortalıkta bırakabiliriz ve bu şeylere rastlayıp umarım kendi başlarına okuyabildiklerinden emin olabiliriz veya bilinçaltında belgesel klipleri paylaşarak onları elde edebiliriz. belki farklı bir bakış açısı edinin ve onlara en azından kendi sonuçlarına varmaları için bir şans verin.

2008’de ailemle başladım ve temelde vazgeçtiğim zamanlar oldu, uzun sürdü ama bu yıl insanları gerçekten uyandırdı ve çabucak başardı. Bütün bu saçmalık gösterisi, birçok insan için bir bandajı koparmak gibiydi.

Geçtiğimiz yıl, seçkinlerin saçmalığına birdenbire uyanan çok sayıdaki insan karşısında şaşkına döndüm. Epstein’ın kendisini öldürmemesi (ve muhtemelen bir adada bir adada çok canlı) ya da medyadaki BLM / Antifa ikiyüzlülüğü ya da PLANdemik kapanma, vb. Uyanmayı hiç beklemediğim insanlar aniden on kırmızı hap yutmuşlardı! Yapabileceğimiz çok şey var, geri kalanını nasıl uyandırabileceğimize dair fikirleri paylaşmaya başlamamız gerekiyor.

TL; DR – GÜÇ BİZ. Matrisle henüz bağlantı kurmamış olanlarla iyi iletişim kurarak arkadaşlarımız ve ailemizle nasıl daha anlayışlı ve dostane bir topluluk oluşturabileceğimize dair bazı fikirleri lütfen aşağıya yazın. Bu toplulukla ilgili bilgileri bu güvenliği ihlal edilmiş siteden çıkarmalı ve gerçek dünyadaki insanlarla paylaşmalıyız.

Author

7 Comments

1. Tokat merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok güzel, tebrikler 27-03-2021 10:51:00

2. Mersin merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 27-03-2021 13:59:15

3. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Selam web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler

5. Bu konu : ” Tıbbi ve özellikle aşı şüphecilerine (AntiVax) aşırı odaklanan son on yılın tamamı bu an için önceden planlanmıştı. ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi mükemmel, tebrikler , doruk – 406

6. Bu konu : ” Tıbbi ve özellikle aşı şüphecilerine (AntiVax) aşırı odaklanan son on yılın tamamı bu an için önceden planlanmıştı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 293

7. Ardahan dan kimler var. Tıbbi ve özellikle aşı şüphecilerine (AntiVax) aşırı odaklanan son on yılın tamamı bu an için önceden planlanmıştı. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 290

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link