Tiffany Dover nerede?

17 Aralık’ta Tiffany Dover, Pfizer aşısını aldı ve 17 dakika sonra bayıldı. Onun adı “tanrı sularının tezahürü” (deniz referansının canavarı) anlamına gelir ve Tiffany, 6 Ocak Epifani Festivali ile ilgilidir. Bu, RCC’nin büyücülerin hediyelerini İsa’ya getirmelerini kutladığı zamandır. Bu yıl Doğuşlar biraz değişti. Şimdi de Trump tarafından “Noel mucizesi” olarak selamlanan “bebek İsa” ya aşı getiriyorlar. Tiffany, Chi Memorial’da çalışıyor. Yunanca Chi alfabenin 22. harfidir ve χ ‘dir. Χ noktayı gösterir. İşaret χ.

Çin mitolojisinde Chi ejderhadır ve enerji gücünü veya hava / nefes / yaşamı temsil eder. Oğlak burcunda veya deniz canavarı olan Satürn / Jüpiter’in Büyük Buluşması Günü olan 21 Aralık’ta Chi Anıtı’nda bizzat anıldı. Bazıları aşılandıktan 10 saat sonra öldüğüne inanıyor. Tiffany Dover nerede?

“Tiffany Dover nerede?” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Tiffany Dover nerede? ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , ali – 182

2. Trabzon dan kimler var. Tiffany Dover nerede? . Slm siteniz valla çok iyi, teşekkürler , memo – 313

3. Bolu dan kimler var. Tiffany Dover nerede? . Slm siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 236

4. Diyarbakır merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 04-01-2021 08:10:37

5. Batman dan kimler var. Tiffany Dover nerede? . Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 417

6. Tunceli dan kimler var. Tiffany Dover nerede? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler , mehmet – 356

7. Bartın merkezden ben ali. Selam sayfan süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 04-01-2021 15:04:44

8. Edirne merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız valla güzel, twitter da paylaştım 11-01-2021 18:30:28

9. Karabük merkezden ben ali. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 19-01-2021 20:12:03

10. Bu konu : ” Tiffany Dover nerede? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 64

11. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 07:17:07

12. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-03-2021 12:55:22

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link