SS: COVID-19 aşısını Aralık ayında aldıktan sonra ulusal TV’de kendinden geçen hemşire, 3 aydan fazla hareketsiz kaldıktan sonra Instagram hesabına kısa süre önce yeni fotoğraflar ve videolar yayınladı. Öldüğüne dair yaygın spekülasyonlar vardı. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

… greenzwiz tarafından gönderildi
[comments]

Author

12 Comments

1. Kars dan kimler var. Tiffany Dover Yaşıyor mu? . Selamlar web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 194

2. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki iyi, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Tiffany Dover Yaşıyor mu? ” çok güzel. Slm siten süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , ali – 98

4. Bu konu : ” Tiffany Dover Yaşıyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla hayran edici, teşekkürler , ziya – 133

5. Erzurum dan kimler var. Tiffany Dover Yaşıyor mu? . Merhaba sayfanız gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 171

6. Slm web siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

7. Hatay merkezden ben banu. Selam paylaşımın vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-03-2021 09:42:20

8. Ardahan dan kimler var. Tiffany Dover Yaşıyor mu? . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , memo – 377

9. Bu konu : ” Tiffany Dover Yaşıyor mu? ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 463

10. Yalova dan kimler var. Tiffany Dover Yaşıyor mu? . Merhaba bu web sitesi vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 386

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link