Tiffany Dover hakkında bize söyledikleri, şu anda sosyal medyasını soru, gönderi ve yorumlarla bombalayan çevrimiçi insanlardan “sadece kaçmak istediği”. Elbette, bu makul bir arzu: Instagram’a giderseniz, nerede etiketlendiğini görebilirsiniz. yüzlerce ve yüzlerce Gönüllülük konusunda endişeli olanlardan Trump yanlısı propagandaya ve aşı yanlısı propagandaya kadar çeşitli paylaşımlar. Takipçi sayısı, yalnızca 931 kişiyi takip etmesine rağmen 47.500’ün üzerine çıktı ve birçok tüm hesaplarıyla ilgili yorumlar.

Bunun yerine, Instagram’ı herkese açık ve zaman içinde donmuş durumda. Beni soru bombardımanına tutan insanlardan uzaklaşmak isteseydim, Instagram’ımı özel olarak ayarlardım, değil mi? Bu, tüm bu yabancıların kişisel hayatımın her ayrıntısını incelemesini, beni yorumlarla bombardıman etmesini ve mesajlarında beni etiketlemesini engelleyecektir.

Dahası, kayınpederinin söylediği doğruysa (hastane ona aşıya dayalı yorumları görmezden gelmesi talimatını verdiyse), o zaman neden hiçbir şey yapmadı. aşı ile ilgili olmayan gönderiler? Mesela aşıyı ya da nasıl hissettiğini bilmesine gerek yok; Çocuklarının IHOP’ta “Rooty Tooty Fresh ‘n Fruity’yi sevdik!” gibi bir fotoğrafını yayınlayabilirdi. ve bize hala hayatta olduğunu gösterirdi.

Bana göre bunlar tuhaf bir şeylerin döndüğünü gösteren açık işaretler: Instagram’ı özel değil ve enjeksiyonu aldığından beri aşıyla ilgili olmayan herhangi bir gönderi yapmadı.

Ne düşünüyorsun?

Author

22 Comments

1. Slm siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım

2. Bu konu : ” Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 392

3. Ağrı dan kimler var. Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. . Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 53

4. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Ordu dan kimler var. Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. . Merhabalar siten cidden hayran edici, face de paylaştım , memo – 342

6. Hakkari dan kimler var. Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. . Selamın aleyküm sayfan harbiden çok güzel, teşekkürler , mehmet – 359

7. Siirt merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-01-2021 07:58:41

8. Ankara merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim güzel, teşekkürler 11-01-2021 18:30:22

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 378

10. Bolu merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 22-01-2021 10:18:15

11. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım

12. Bu konu : ” Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 326

13. Trabzon dan kimler var. Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. . Slm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , emin – 186

14. Bu konu : ” Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. ” çok güzel. Slm sayfa harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 419

15. Ordu merkezden ben ali. Slm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 12-02-2021 00:35:26

16. Malatya dan kimler var. Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. . Selam herkese paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 191

17. Bu konu : ” Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, sağolun , Emine – 399

18. Konya dan kimler var. Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. . selamun aleyküm sayfan vallaha mükemmel, tebrikler , ali – 327

19. Bu konu : ” Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 8

20. Kilis dan kimler var. Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. . Merhaba herkese paylaşım harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 400

21. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

22. Edirne dan kimler var. Tiffany Dover’da bir şeylerin ters gittiğine dair en büyük gösterge, Instagram’ını özel olarak ayarlamamış olmasıdır. . selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 142

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link