Yo. Asla buraya yazmam. Ben hep pusuya yatarım. Ama kahretsin. Tik toks’i tüm gün “senin için” sayfamda sorunsuz izleyebilirim. Ancak konuştuğumuz şeyler hakkında videolar yapan bir tik tok kullanıcısını izlersem, okunaklıları yüklenmez. ses yüklüyor, hareket ettiğini görüyorum. ancak tüm kişilerin videoları gecikecek. ana sayfaya gidersem hepsi yükleniyor. tik tok sansür wtf adamıdır. ayrıca ben kafadayım ama bu gerçek gibi yükseklerin alıp götürmesine izin verme …

… mike__k tarafından gönderildi
[comments]

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Tik Tok Kırıldı ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki çok güzel, teşekkürler , ali – 374

2. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 02-01-2021 07:26:22

3. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-01-2021 07:33:41

4. Bu konu : ” Tik Tok Kırıldı ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım , ali – 328

5. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Tik Tok Kırıldı . Mrb paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 282

6. Bu konu : ” Tik Tok Kırıldı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, şukuladım , Emine – 104

7. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Tik Tok Kırıldı . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, şukuladım , elif yılmaz – 369

8. Bu konu : ” Tik Tok Kırıldı ” çok güzel. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 108

9. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun

10. Niğde dan kimler var. Tik Tok Kırıldı . Slm paylaşım inanki iyi, face de paylaştım , Aylin – 491

11. Yalova merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 19-01-2021 00:00:36

12. Muş merkezden ben Emine. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 20-01-2021 09:13:04

13. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 25-01-2021 01:56:45

14. Konya merkezden ben emin. Mrb sayfanız gerçekten iyi, teraziye tıkladım 25-01-2021 01:58:47

15. selamun aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Tik Tok Kırıldı . selamun aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 372

17. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-02-2021 01:46:34

18. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tik Tok Kırıldı ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 48

20. Isparta dan kimler var. Tik Tok Kırıldı . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 481

21. Bitlis merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-03-2021 17:07:04

22. Balıkesir dan kimler var. Tik Tok Kırıldı . Selam herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 443

23. Mersin dan kimler var. Tik Tok Kırıldı . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 90

24. Bu konu : ” Tik Tok Kırıldı ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 394

25. Yozgat dan kimler var. Tik Tok Kırıldı . Selam sayfanız vallaha billaha güzel, tebrikler , memo – 241

26. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi inan ki iyi, twitter da paylaştım 09-04-2021 13:07:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link