Merhaba r / komplo size tik tok’ta az çok ürkütücü ve / veya tuhaf olan bir grup trol surat hesabı hakkında geliyorum. Fyp’imde açılan bir videoyla başladı (aşağıdaki videoları ve hesapları birbirine bağlayacağım), “troll idea # 4, konuyu tekrar tekrar beslemeye zorlayıncaya kadar mideleri patlıyor “İlk başta bunun sadece bir şok mizahı denemesi olduğunu düşündüm. Sonra hesaba baktım ve tuhaf altyazılarla çarpık ve ürkütücü görünümlü trol yüzlerini gösteren başka birçok video vardı. Sonra ilgili hesapları benim fyp’imdeki hesapla kontrol ettim ve çok benzer altyazılar ve #oil içeren videolar da yayınlayan tonlarca başka trol yüz hesabı vardı. Bunların ne anlama geldiğine dair kesinlikle hiçbir fikrim yok ama biraz yardım ve içgörü için reddit’e geleceğimi düşündüm. Belki de çok fazla düşünüyorum çünkü onlar TROLL FACE hesapları ve bu sadece büyük bir trol olabilir ama benim dışımda bir şeylerin peşinde olduğumu düşünüyor.

Videolara bağlantılar:

https://vm.tiktok.com/ZMe51qBdx/

https://vm.tiktok.com/ZMe5J61tM/

https://vm.tiktok.com/ZMe5JSDjx/

https://vm.tiktok.com/ZMe51K6AL/

@:

Thebigtrollday

Resmi kontrol yüzü

habercisi

testistorsiyon

Author

27 Comments

1. Slm sayfanız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım

2. Batman dan kimler var. Tik Tok’ta Ürpertici Troll Face Topluluğu / Kült . Merhabalar web siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 189

3. Bayburt merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 21:05:09

4. Bu konu : ” Tik Tok’ta Ürpertici Troll Face Topluluğu / Kült ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz iyi, teşekkürler , banu – 304

5. Tunceli dan kimler var. Tik Tok’ta Ürpertici Troll Face Topluluğu / Kült . Selamın aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 383

6. Tekirdağ dan kimler var. Tik Tok’ta Ürpertici Troll Face Topluluğu / Kült . Mrb web siten cidden iyi, sağolun , Aylin – 383

7. Mersin merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız cidden mükemmel, saolun 30-04-2021 11:07:26

8. Selam paylaşımın vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Bolu merkezden ben Aylin. Slm sayfanız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 04-05-2021 07:56:02

10. Bu konu : ” Tik Tok’ta Ürpertici Troll Face Topluluğu / Kült ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 441

11. Denizli merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 10-05-2021 01:42:31

12. Selam sayfa yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

13. Kırıkkale dan kimler var. Tik Tok’ta Ürpertici Troll Face Topluluğu / Kült . Merhaba sayfanız inanki çok iyi, tebrikler , Emine – 216

14. Eskişehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 27-05-2021 05:30:01

15. Karabük merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 04-06-2021 08:01:27

16. Kilis merkezden ben memo. Selam sayfanız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-06-2021 21:12:10

17. Bu konu : ” Tik Tok’ta Ürpertici Troll Face Topluluğu / Kült ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, face de paylaştım , hatice – 302

18. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım 18-06-2021 00:51:15

19. Karaman merkezden ben emin. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 28-06-2021 21:34:34

20. Bu konu : ” Tik Tok’ta Ürpertici Troll Face Topluluğu / Kült ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ziya – 244

21. Kırklareli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 10-07-2021 08:57:15

22. Antalya dan kimler var. Tik Tok’ta Ürpertici Troll Face Topluluğu / Kült . Mrb paylaşımın inanki iyi, teşekkürler , Aylin – 100

23. Mersin dan kimler var. Tik Tok’ta Ürpertici Troll Face Topluluğu / Kült . Selamlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 373

24. Burdur merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 20-07-2021 19:03:19

25. Bu konu : ” Tik Tok’ta Ürpertici Troll Face Topluluğu / Kült ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 495

26. Eskişehir dan kimler var. Tik Tok’ta Ürpertici Troll Face Topluluğu / Kült . Selam herkese web siteniz valla dikkat çekici, saolun , memo – 20

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link