Bu yüzden son zamanlarda sadece ben olsaydım boşverdim, ama o da sen olabilirsin!

TikTok’ta gezinirken, hisse senetleri, emlak vb. Gibi finansal tavsiyelerle ilgili bazı rastgele videolar alıyorum ve sonra aniden bundan bıktığımda, kelimenin tam anlamıyla motive edici videolara geçiyor, bir algoritma var. yüzünüzü analiz etmelerini sağlar ve bu yapay zekanın güçlü bir şekilde programlandığı açıktır.

Geceleri duygusallaştığımda (bazen), kelimenin tam anlamıyla en üzgün TikToks’a geçiyor ve üzgün derken, kötü bir şey yapan ve aynı hatayı yapmamanı isteyen bir adamın hikayesi gibi.

Ve duygulardan bahsetmişken, TikTok bir duygu hırsızı şaka değil, her kaydırdığınızda o videoda yeni bir duygu var, oh, bir kedi, oh bu korkutucu, oh kızlar. Kelimenin tam anlamıyla TikTok bir duygu hırsızı …… ne düşündüğünüzü yorum bölümünde bana bildirin.

Author

11 Comments

1. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, sağolun

2. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım

3. Slm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

4. Bu konu : ” TikTok Duygularınızı Casusluk Yapıyor! ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 240

5. Bu konu : ” TikTok Duygularınızı Casusluk Yapıyor! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 18

6. Muğla merkezden ben ali. Slm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-04-2021 06:44:34

7. Hakkari dan kimler var. TikTok Duygularınızı Casusluk Yapıyor! . merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 73

8. Manisa dan kimler var. TikTok Duygularınızı Casusluk Yapıyor! . Slm paylaşımınız inanki çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 251

9. Çorum merkezden ben emin. Merhabalar web siteniz harbiden mükemmel, face de paylaştım 07-05-2021 04:27:17

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” TikTok Duygularınızı Casusluk Yapıyor! ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 107

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link