TikTok, gençlerin akılsızlarını ayıklamak için insan nüfusunu kendi kendini düzenleyen Dünya’dır, yalnızca insanların yollarını değiştirmek ve çevreyi kurtarmak için sadece zeka ve sağduyuya sahip olanları bırakır.

Gaia, zeki olmayanların karakterden çok güzelliğe odaklanmasını sağlıyor ve iyi karaktere sahip olanları birbirleriyle çocuk sahibi olmaya bırakıyor. Bu arada TikTok’un aptallığından etkilenenlerin, karakter ve zekadan yoksun insanlarla çocukları oluyor ve bu ebeveynler arasında kısa süreli ilişkilere ve çocuklarının ruh sağlığının bozulmasına yol açıyor.

Kanıt olarak, trafikte sebepsiz yere oturmak için olsun, toplum içinde aptal oldukları için kaç kişinin tutuklandığına bakın. (aptal trafik aptalı) ya da dondurmayı yalayıp geri koymak (Aptal Dondurma Yalayıcı). Ayrıca tüm “F Boys” veya Bella Poarch’ın en beğenilen TikTok’undan, tüm zamanların en çok beğenilen TikTok’undan bu kişilerin hiçbirinin karakterinin özü olmadığını görebilirsiniz.

Sonuç olarak, TikTok bizi daha önce insanlar tarafından yayılan tüm sorunları çözecek daha akıllı bir insanlığa giden yolda yönlendiriyor. Dünyanın kendi kendini düzenlemesi, insanlık arasında ölen doğal seçilimi bir kez daha yeniden ateşledi!

64 Comments

1. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 321

2. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Slm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 394

3. Selamın aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, face de paylaştım

4. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Selam sayfan inanki mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 416

5. Bingöl merkezden ben ahmet. Merhaba siten vallaha billaha çok güzel, sağolun 12-07-2021 07:02:58

6. Artvin merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan inanki çok güzel, teşekkürler 12-07-2021 07:03:17

7. Merhaba siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. Bingöl merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 07:05:38

9. Çanakkale dan kimler var. TikTok Gaia Teorisi . Selamlar siten yeminle çok iyi, tebrikler , ali – 206

10. Selam sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Ağrı merkezden ben . Selam web siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 12-07-2021 07:10:58

12. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , ahmet – 217

13. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 16

14. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 365

15. Merhabalar paylaşım inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

16. Sakarya merkezden ben hatice. Selam herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 12-07-2021 07:17:08

17. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

18. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok iyi, tebrikler , ziya – 26

19. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan inanılmaz çok iyi, sağolun 12-07-2021 07:21:02

20. Ağrı merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi inan ki çok güzel, saolun 12-07-2021 07:22:49

21. Eskişehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 07:23:22

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 419

23. Antalya merkezden ben ali. Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 12-07-2021 07:23:54

24. Burdur merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, sağolun 12-07-2021 07:35:17

25. Bursa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 12-07-2021 09:24:13

26. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 169

27. Gaziantep dan kimler var. TikTok Gaia Teorisi . Selam web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım , memo – 91

28. Hatay merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 13-07-2021 11:30:13

29. Amasya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, tebrikler 15-07-2021 05:32:00

30. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, saolun , ziya – 328

31. İzmir merkezden ben banu. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun 17-07-2021 02:11:06

32. Elazığ dan kimler var. TikTok Gaia Teorisi . merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, teşekkürler , Hasan – 354

33. Kırklareli merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan inan ki iyi, saolun 19-07-2021 18:23:50

34. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

35. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle güzel, teraziye tıkladım , hatice – 476

36. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım

37. Yozgat dan kimler var. TikTok Gaia Teorisi . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, sağolun , – 408

38. Eskişehir dan kimler var. TikTok Gaia Teorisi . Merhaba sayfan harbiden hayran edici, teşekkürler , ziya – 28

39. Bilecik dan kimler var. TikTok Gaia Teorisi . Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 157

40. Kayseri dan kimler var. TikTok Gaia Teorisi . selamun aleyküm paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım , banu – 434

41. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 228

42. Yozgat dan kimler var. TikTok Gaia Teorisi . Slm web siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , memo – 416

43. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

44. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 147

45. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 341

46. Selam herkese paylaşımın gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

48. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 322

49. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Merhaba web siten valla çok iyi, şukuladım , Hasan – 41

50. Merhaba herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

51. Nevşehir dan kimler var. TikTok Gaia Teorisi . Selamlar web siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 369

52. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, saolun , hatice – 175

53. Van merkezden ben gaye. Slm siten vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 03-09-2021 23:19:38

54. Iğdır dan kimler var. TikTok Gaia Teorisi . Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 454

55. Hatay merkezden ben Hasan. Selam web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım 10-09-2021 15:50:45

56. elif yılmaz Reply

Erzurum dan kimler var. TikTok Gaia Teorisi . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 403

57. Bu konu : ” TikTok Gaia Teorisi ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 157

58. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

59. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa dan kimler var. TikTok Gaia Teorisi . Selam herkese paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 312

Write A Comment