Tiktok soooo açıkça bir Karşı istihbarat operasyonudur.

Adım 1 Çin, kullanıcılarının tüm verilerini toplamak için temelde bir veri dökümü uygulaması yaratıyor.

Adım 2 Müziği en iyi performans gösteren bir uygulama yapmak için pazarlamaya ve müziği lisanslamaya milyarlarca dolar harcayın. (Pazarlamalarının çevrimiçi reklamların ve televizyon reklamlarının ötesine ne kadar derin olduğunu açıklamak için başka bir gönderi.)

Adım 3 Sonra bazı ülkeler bunu anlar ve yasaklar. ABD çekicinin yasaklanmasından önce, tiktok tulsa ralli genç trol trendini yaratın. “Tiktok’taki gençler Trump’a sahip” iddiası.

Adım 4 Trump, beklendiği gibi yasağı getiriyor. Şimdi Trump ve “Tiktok’ta Gençler” arasında bir kavga.

Adım 5 Trump, tiktok’un satışını yasaklamaya değil, onları ezmeye zorlamaya çalışıyor.

Ancak yine de sunuculara ve verilere erişimleri olacak mı? Yoksa ABD hükümeti veri toplayıcılar mı olacak? Her iki durumda da, Çin’in tiktok’u yasakladığı için gençlere oy vererek seçimleri etkilemek için cesur bir hamlesi gibi görünüyor.

Belki bir anlaşma yapmazlar ve blöfünü görmesi için onu yasaklamasına izin vermezler. Her iki durumda da saçmalık. Hiç bir ABD başkanının bir işletmenin veya kuruluşun satışını talep ettiğini ve bunu denetlediğini hayal ettiniz mi?

Ps tiktok, hella koyun olduğumuzu kanıtladı. İnsanlar sadece tiktok’ta oturup bir sonraki trendin ortaya çıkmasını bekler ve lol’i kopyalar.

Author

67 Comments

1. Gümüşhane merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım valla mükemmel, face de paylaştım 01-09-2020 03:58:15

2. Gürbüz Reply

Merhabalar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Iğdır merkezden ben gaye. Mrb paylaşım valla çok iyi, teşekkürler 01-09-2020 11:21:53

4. Bingöl merkezden ben banu. Selam web siten valla çok güzel, sağolun 04-09-2020 10:22:54

5. Bilecik merkezden ben mehmet. Selamlar siten inan ki iyi, face de paylaştım 10-09-2020 18:08:19

6. Uşak merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız yeminle güzel, facebookta paylaştım 12-09-2020 21:24:12

7. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, sağolun

8. Amasya merkezden ben mehmet. Selam sayfanız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 19-09-2020 19:46:50

9. Merhaba sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

10. Bitlis merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 29-09-2020 01:57:12

11. Selam bu web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım

12. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:20:36

13. Gürbüz Reply

Mrb paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

14. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok iyi, teşekkürler

15. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

16. Bolu dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 402

17. Osmaniye merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 22-10-2020 20:43:02

18. İstanbul merkezden ben memo. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım 30-10-2020 00:40:15

19. Mrb siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

20. Adıyaman dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . Mrb sayfa vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 456

21. Mardin dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . Selamın aleyküm paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 284

22. Manisa merkezden ben banu. Mrb sayfanız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 12-11-2020 23:08:02

23. Çorum dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . Merhaba herkese paylaşım vallaha güzel, şukuladım , ahmet – 433

24. Düzce merkezden ben ali. Selamlar web siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 02-12-2020 02:43:48

25. Bu konu : ” Tiktok, yılın en büyük oyunu ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 139

26. Hakkari merkezden ben ziya. Selam sayfa valla iyi, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:11:40

27. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım

28. Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tiktok, yılın en büyük oyunu ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 158

30. Kastamonu dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . Selam herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 353

31. Kars merkezden ben ziya. Selam paylaşımın süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 17-12-2020 11:19:22

32. Iğdır dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . Slm sayfanız inanki iyi, twitter da paylaştım , ali – 3

33. Çorum dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . Merhabalar web siten valla güzel, şukuladım , gaye – 462

34. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım

35. Batman dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . Merhaba herkese siten vallaha billaha güzel, teşekkürler , mehmet – 356

36. Bursa dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 414

37. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

38. Bu konu : ” Tiktok, yılın en büyük oyunu ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok iyi, sağolun , gaye – 161

39. Şırnak dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . Mrb paylaşımınız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 264

40. Bu konu : ” Tiktok, yılın en büyük oyunu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , emin – 81

41. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tiktok, yılın en büyük oyunu ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 158

42. Bu konu : ” Tiktok, yılın en büyük oyunu ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim güzel, tebrikler , ali – 117

43. Selam herkese bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

44. Nevşehir dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . Selam web siten cidden iyi, facebookta paylaştım , ali – 411

45. Yozgat dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 144

46. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz cidden hayran bıraktı, sağolun 10-02-2021 04:57:04

47. Hatay dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 304

48. Yozgat merkezden ben memo. Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-03-2021 20:27:58

49. Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

50. Aksaray merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-03-2021 17:37:23

51. Bu konu : ” Tiktok, yılın en büyük oyunu ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 6

52. Bartın merkezden ben ali. Selam sayfa valla çok iyi, teraziye tıkladım 04-04-2021 06:24:25

53. Bu konu : ” Tiktok, yılın en büyük oyunu ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok güzel, şukuladım , Aylin – 458

54. Bu konu : ” Tiktok, yılın en büyük oyunu ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 235

55. Van merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 18-04-2021 08:45:45

56. Erzurum merkezden ben ali. Mrb siten ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 20-04-2021 16:42:23

57. Bu konu : ” Tiktok, yılın en büyük oyunu ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , – 434

58. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, face de paylaştım

59. Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

60. Bu konu : ” Tiktok, yılın en büyük oyunu ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 234

61. Bu konu : ” Tiktok, yılın en büyük oyunu ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 412

62. selamun aleyküm sayfan inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

63. Manisa dan kimler var. Tiktok, yılın en büyük oyunu . selamun aleyküm sayfan gerçekten mükemmel, saolun , – 295

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link