Bir makine tarafından (hangi teknoloji olursa olsun) zaplanmış olma hissinin dışında gerçek bir TI iseniz, açıklanamayan garip şeylere de tanık olursunuz. Bazıları tacizin sadece manevi olduğuna inanıyor, bazıları sadece teknoloji olduğuna inanıyor. Her ikisinin de TI’lere saldırmak için kullanıldığına inanıyorum.

TI’ler çevrimiçi olduklarında, her zaman şu suçlular tarafından saldırıya uğrarlar: sebepsiz yere kötü yorumlar yapan, ayrıca reklamlara ve gönderilere hakaret ederek. Merak ediyorum, dünya çapındaki suçluların taciz edebileceği tüm TI’lerin listesinin bulunduğu bir web sitesi var mı? Sosyal medyamızı izlediklerini biliyorum, bize saldırmak için pusuda bekliyorlar. Bizi neyin tetiklediğini biliyorlar, bu yüzden (olumsuz) yorumlar yapmamızı sağlamak için yazılar yazıyorlar. Gönderilerinizin nasıl gizlendiğini fark edeceksiniz.

Hiçbir şey planlamayın. Süpermarkete giderken liste yazmayın. Sevdiğiniz/hoşunuza giden her şeyi almaya çalışacaklar: Düşünün ve keyif aldığınız ama artık mevcut olmayan şeylerin bir listesini yazın. Çiçek ve sebze tohumlarını 2 firmadan belli bir süre sonra bitince alırdım. firmalarla görüştüm. Benden başka herkese cevap verdiler. Elbette, fark etmediğiniz tüm yıllar boyunca küçük şeyler gibi şeyler oldu.

Beni TI yapan şeyin, iktidardaki birini tanıyan birini üzmüş olmam olduğunu düşündüm. Şimdi öyle düşünmüyorum. Bence bu teori suçlular tarafından TI’leri daha kötü hissettirmek ve kendilerini suçlamak için yazılıyor. Çocukken başına gelen bazı garip şeylerden bahseden bir TI’nin (Phil Leek) Youtube videosunu izledikten sonra aniden tıkladı – bu aslında bir TI’nin hayatının başlangıcında başladı. Eğer bu bir programsa, kesinlikle yarı yolda değil, bütün olmalı. İlkokulda öğretmenler tarafından ayrımcılığa uğradığımı hatırlıyorum. Bir öğretmen işlerimi zorlaştırdı ve beni cezalandırdı ve disiplinsiz bile değildim. Başka bir öğretmen beni diğer çocukların önünde azarlayarak ezmeyi severdi, bir gün yüzüme basket topu attı. Müdüre şikayetim şaka olarak kabul edildi.

Yakın aile üyelerinizi-ebeveynlerinizi ve büyük anne-babalarınızı düşünün. Büyük bir organizasyona bağlı olduklarını hiç duydunuz mu? Aile üyemiz tarafından bir insan kurbanı olarak Mason’a satıldığımız için hedef alındığımıza inanıyorum. Belki de verilerimizi üniversitelere satarak süreci uzatıyorlar vs. Hangi teknolojinin kullanıldığıyla gerçekten ilgilenmiyorum çünkü ne kadar çok okursanız o kadar çok aradığınız şeyin bu olmadığını bilirsiniz. Geçenlerde TI olarak poz veren “hoş” bir kişinin aslında bir suçlu olduğunu öğrendim. Youtube hesabı var. TI’lere saldırmak için kullandığı birden fazla hesabı olduğuna inanıyorum. Suçlu olduğunu öğrendiğimde instagram hesabımdan bana saldırmaya çalıştı. Bu pisliklerden bıktım.

33 Comments

1. Selamlar sayfanız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 454

3. Bayburt dan kimler var. TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları . Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 129

4. Bu konu : ” TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 5

5. Gaziantep dan kimler var. TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları . Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 46

6. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-06-2021 13:59:53

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 165

8. Bu konu : ” TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle hayran edici, teşekkürler , Aylin – 439

9. Bu konu : ” TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 448

10. Giresun dan kimler var. TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları . Merhaba paylaşımın harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 349

11. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-07-2021 23:01:01

12. Bu konu : ” TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 13

13. selamun aleyküm sayfanız vallaha çok iyi, şukuladım

14. Afyon dan kimler var. TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları . Merhabalar web siteniz inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 239

15. Yalova merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 11-07-2021 21:55:55

16. Karabük merkezden ben mehmet. Selam herkese siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 08:48:46

17. İzmir merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, şukuladım 17-07-2021 09:35:20

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 133

19. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

20. Hatay merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-07-2021 13:25:11

21. Bu konu : ” TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki iyi, face de paylaştım , memo – 329

22. Kütahya dan kimler var. TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları . Selamlar siten süper ötesi çok güzel, saolun , doruk – 394

23. Bu konu : ” TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi güzel, sağolun , emin – 71

24. Kırşehir dan kimler var. TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları . Mrb web siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , emin – 123

25. Mardin merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, tebrikler 15-08-2021 16:20:46

26. Mrb paylaşım vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

27. Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 20-08-2021 21:00:08

28. Afyon merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, sağolun 21-08-2021 07:27:08

29. Konya merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 31-08-2021 19:52:05

30. Hatay dan kimler var. TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları . selam arkadaşlar web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 10

31. Ağrı dan kimler var. TI’lerde kullanılan Çete Takip yöntemlerinden bazıları . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 440

32. Gaziantep merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 19-09-2021 19:50:37

Write A Comment