TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde.

Kongre’nin çevrimiçi olarak sunduğu tüm kitaplara bakabilirsiniz – oradaki kitaplardan biri 1893’te yazılmıştır. Kitapların başlığı “Baron Trump’ın Harikulade Yeraltı Yolculuğu” dur. Kitap, gizli bir portal bulan ve zaman yolculuğu yapan Baron Trump adında bir çocuk hakkındadır. Donald Trump’ın Barron Trump adında bir oğlu olduğunu hepimiz biliyoruz. BARRON kozları, kitaptaki Baron Trump çocuğu resmine benziyor. Kitapta Baron Trump, Don adında saygı duyduğu bir akıl hocası vardı. Kitaptaki tüm olaylar Rusya’da geçiyor. Melania Trump (Donald Trumps eşi) Slovenya-Rusya’dan. 4 yıl sonra 1896’da aynı yazar “Son Başkan” adlı kitabın devamını yazar. Bu kitap, New York’ta 5th Avenue’de yaşayan, Başkanlık için koşan ve kazanması beklenmeyen çok zengin bir adam hakkındadır. Kitap ayrıca bir virüs, sosyalizm, bölünme, yeni altın standart para birimi hakkındadır. Trump kulesi de 5. Cadde’de. Kazandığında (kitapta) herkesi şaşırtıyor ve insanlar sokaklarda ayaklanmaya ve protesto etmeye başladı. Göreve başladıktan sonra kabine için insan seçmeye başladı. Seçtiği insanlardan biri Lafe Pence adında bir adam. (Mike Pence Başkan Yardımcısı) 1943’te en ünlü mucitlerden biri – Nikola Tesla bir kan pıhtısından öldü, ölümünden önce bir zaman makinesi yaptığını ve onu zamanda ve gelecekte geriye yolculuk etmek için kullandığını iddia etti. ABD hükümeti öldükten sonra tüm icatlarını ve notlarını aldı. Hayatı boyunca tüm çalışmalarına el koyan ofise “Uzaylılar Malları Bürosu” adı verildi. Daha sonra FBI’a ilettiler. Buluşlarını anlamaya çalışmaktan vazgeçtiler ve Nikola Tesla’nın çalışmalarını anlayabilecek bir mühendis tuttular. Bu adamın adı John G. Trump’dı. Bu Donald Trumps büyükbabası. Buluşları, notları vb. İnceledikten sonra hükümete Tesla’nın çalışmalarını anlayamadığını söyledi. İnsanlar, icatları hükümetin elinden uzak tutmak veya belki de kendisine saklamak için yalan söylediğini düşünüyor. Emin değilim, bu teori hakkında daha fazlasını bulamıyorum. Bunun tuhaf bir teori olduğunu düşünüyorum, ancak Baron’un sözde zamanda yolculuk yaptığını vb. Bulamıyorum, dürüst olmak gerekirse biraz zor olabilir, ama ilginç olduğunu düşündüm. ÇOK GÜZEL OL. Hahaha iyi günler millet! ♥ ️

“TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde.” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden güzel, saolun , Gürbüz – 153

2. Bu konu : ” TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 403

3. Gaziantep dan kimler var. TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. . Selam herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, sağolun , – 283

4. Bayburt dan kimler var. TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. . selam arkadaşlar sayfa cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 317

5. Aydın merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-11-2020 02:06:08

6. Sinop merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-11-2020 08:42:06

7. Bu konu : ” TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 59

Yorum yapın