Kongre’nin çevrimiçi olarak sunduğu tüm kitaplara bakabilirsiniz – oradaki kitaplardan biri 1893’te yazılmıştır. Kitapların başlığı “Baron Trump’ın Harikulade Yeraltı Yolculuğu” dur. Kitap, gizli bir portal bulan ve zaman yolculuğu yapan Baron Trump adında bir çocuk hakkındadır. Donald Trump’ın Barron Trump adında bir oğlu olduğunu hepimiz biliyoruz. BARRON kozları, kitaptaki Baron Trump çocuğu resmine benziyor. Kitapta Baron Trump, Don adında saygı duyduğu bir akıl hocası vardı. Kitaptaki tüm olaylar Rusya’da geçiyor. Melania Trump (Donald Trumps eşi) Slovenya-Rusya’dan. 4 yıl sonra 1896’da aynı yazar “Son Başkan” adlı kitabın devamını yazar. Bu kitap, New York’ta 5th Avenue’de yaşayan, Başkanlık için koşan ve kazanması beklenmeyen çok zengin bir adam hakkındadır. Kitap ayrıca bir virüs, sosyalizm, bölünme, yeni altın standart para birimi hakkındadır. Trump kulesi de 5. Cadde’de. Kazandığında (kitapta) herkesi şaşırtıyor ve insanlar sokaklarda ayaklanmaya ve protesto etmeye başladı. Göreve başladıktan sonra kabine için insan seçmeye başladı. Seçtiği insanlardan biri Lafe Pence adında bir adam. (Mike Pence Başkan Yardımcısı) 1943’te en ünlü mucitlerden biri – Nikola Tesla bir kan pıhtısından öldü, ölümünden önce bir zaman makinesi yaptığını ve onu zamanda ve gelecekte geriye yolculuk etmek için kullandığını iddia etti. ABD hükümeti öldükten sonra tüm icatlarını ve notlarını aldı. Hayatı boyunca tüm çalışmalarına el koyan ofise “Uzaylılar Malları Bürosu” adı verildi. Daha sonra FBI’a ilettiler. Buluşlarını anlamaya çalışmaktan vazgeçtiler ve Nikola Tesla’nın çalışmalarını anlayabilecek bir mühendis tuttular. Bu adamın adı John G. Trump’dı. Bu Donald Trumps büyükbabası. Buluşları, notları vb. İnceledikten sonra hükümete Tesla’nın çalışmalarını anlayamadığını söyledi. İnsanlar, icatları hükümetin elinden uzak tutmak veya belki de kendisine saklamak için yalan söylediğini düşünüyor. Emin değilim, bu teori hakkında daha fazlasını bulamıyorum. Bunun tuhaf bir teori olduğunu düşünüyorum, ancak Baron’un sözde zamanda yolculuk yaptığını vb. Bulamıyorum, dürüst olmak gerekirse biraz zor olabilir, ama ilginç olduğunu düşündüm. ÇOK GÜZEL OL. Hahaha iyi günler millet! ♥ ️

Author

39 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. ” çok güzel. Selamlar siteniz cidden güzel, saolun , Gürbüz – 153

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 403

3. Selamlar web sitesi cidden mükemmel, twitter da paylaştım

4. Gaziantep dan kimler var. TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. . Selam herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, sağolun , – 283

5. Bayburt dan kimler var. TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. . selam arkadaşlar sayfa cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 317

6. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım

7. Aydın merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-11-2020 02:06:08

8. Sinop merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-11-2020 08:42:06

9. Erzurum merkezden ben Hasan. Slm web siten inanki mükemmel, teşekkürler 23-11-2020 20:53:07

10. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

11. Bu konu : ” TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 59

12. selamun aleyküm web siten inan ki çok güzel, teşekkürler

13. Sakarya merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:05:02

14. Düzce dan kimler var. TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 398

15. Kayseri merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 10-12-2020 01:34:03

16. Bu konu : ” TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden çok güzel, şukuladım , hatice – 346

17. selamun aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, tebrikler

18. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, sağolun

19. Merhabalar sayfan cidden güzel, linkedinde paylaştım

20. Yalova dan kimler var. TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. . Selam sayfan yeminle mükemmel, face de paylaştım , Hasan – 205

21. Bu konu : ” TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 215

22. Muğla dan kimler var. TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. . Selamlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 117

23. Giresun dan kimler var. TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. . Selamlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 337

24. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. İstanbul dan kimler var. TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. . Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 370

26. Merhabalar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

27. Isparta merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 01-01-2021 12:43:56

28. Giresun merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 05-01-2021 04:29:05

29. Bu konu : ” TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 4

30. Karabük merkezden ben . Merhaba herkese paylaşım valla mükemmel, tebrikler 11-01-2021 16:08:26

31. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, sağolun

32. Merhaba herkese siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

33. Iğdır dan kimler var. TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , banu – 332

34. Bingöl dan kimler var. TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 32

35. Ankara merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-02-2021 07:37:46

36. Hakkari dan kimler var. TIME TRAVEL post- ama aynı zamanda politik bir şekilde. . Selam web siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 131

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link