Tin folyo şapka podcast’inde Kris Newby.

Kris Newby dinlemekte zorlanan başka kimse var mı? Biyo savaş ve Lyme hastalığı hakkında çok fazla bilgiye sahipti ve hükümetin neler yapabildiğinin ve halihazırda neler yaptığının tam olarak farkındaydı, ancak aynı zamanda bunu düzeltecek olanların onlar olduğuna inanıyor ve sanki covid, uydurmak için şişirilmemiş gibi davranıyorlardı. aynı zamanda bir laboratuvarda yapıldığını düşündüğünü söylerken bir yandan da bir anlatı. Sonra Sam’in yardımcı sunucusu, Lyme hastalığı olan birçok insanı tanıdığını ve bunun ciddi olduğunu söyleyerek onu onayladığında, birçok kişinin covid ile yaptığı aynı korku tacizine benziyordu. Ben şahsen hafif semptomları olan, asla şiddetli olmayan, covid’e çok benzeyen birçok kişiyi tanıyorum. Babası aldıktan sonra bir ay boyunca yürüyemeyen (şahsen tanımadığım baba) ve otoimmün hastalığı olan bir kişi tanıyorum. Bence onu biraz daha geri itmemeleri ilginç. Ayrıca onu nasıl özlediğimi de bilmiyorum ama onun ve kocası Lyme hastalığının tedavisi neydi. Ayrıca ikisinin de anlaması ve hiçbirinde bir kene bulamamaları çok garip. Sam Tripoli, birkaç kez, tüm düşünceler hissetti ve şimdiye kadarki en iyi bölüm olduğunu söyledi. Başka birinin de aynı şekilde hissettiğini merak mı ediyorsunuz?

“Tin folyo şapka podcast’inde Kris Newby.” üzerine 15 yorum

1. Rize merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-01-2021 01:26:10

2. Bilecik dan kimler var. Tin folyo şapka podcast’inde Kris Newby. . selam arkadaşlar web siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun , emin – 183

3. Bu konu : ” Tin folyo şapka podcast’inde Kris Newby. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle çok güzel, teşekkürler , ali – 169

4. Osmaniye dan kimler var. Tin folyo şapka podcast’inde Kris Newby. . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 346

5. Bu konu : ” Tin folyo şapka podcast’inde Kris Newby. ” çok güzel. Slm web siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , ali – 302

6. Bu konu : ” Tin folyo şapka podcast’inde Kris Newby. ” çok güzel. Slm siten inanki mükemmel, sağolun , banu – 62

7. Bu konu : ” Tin folyo şapka podcast’inde Kris Newby. ” çok güzel. Selam siten inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 232

8. Ordu dan kimler var. Tin folyo şapka podcast’inde Kris Newby. . Selam herkese siteniz valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 368

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link