Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı

Bugün arkadaşlarım bana kelimenin tam anlamıyla kafamı duvara çarpma isteği uyandıran bazı haberler söyledi.

Bana Tinder’daki kızların çoğu durumda aşağıdaki biyografilere sahip olduklarını söylediler: “yalnızca” ACAB “ve” BLM “yi destekliyorsa sağa kaydır.”

Bilmeyenler için ACAB, “Bütün Polisler Piçtir” anlamına gelir.

Bu doğruysa, dürüst olmak gerekirse matrisin ne kadar güçlü olduğunu anlayamıyorum. Bu kızlar zaten kardiyo gibi yeteneksiz sürtük virüslerine tapan küçük fahişeler, bu yüzden fazla bir şey beklememeliyim, ama vay canına …. onlar kelimenin tam anlamıyla bir ajandayı yürütmek için araçlar olarak kullanılıyor ve kendilerini haklı bir ahlak olarak görüyor bekçiler.

Şimdi çaresiz azgın küçük çocuklar, bazı kedi kapmak için inanç sistemlerinden vazgeçecekler, çünkü toplum onlara ibadet etmeyi ve değer vermeyi öğretti. Siktir et, siktir et neden.

Bu çok kötü. Buraya nasıl geldik ve LMAO’dan nasıl çıkacağız?

Düzenleme: tüm botları sikeyim ve bunu reddeden umutsuz incelikleri. Olumsuz oylar umurumda değil. Gerçek gerçektir ve şu anda inanılmayacak kadar mahvolmuştur. Şimdi sikimi em.

“Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı” üzerine 22 yorum

1. Muş merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 06-12-2020 13:14:01

2. Bu konu : ” Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 212

3. Bu konu : ” Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran edici, sağolun , Aylin – 323

4. Aksaray merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:03:24

5. Karabük dan kimler var. Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı . Merhabalar paylaşım inan ki iyi, tebrikler , Aylin – 265

6. Bu konu : ” Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 297

7. Bu konu : ” Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 111

8. Bu konu : ” Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı ” çok güzel. Slm web siten yeminle mükemmel, saolun , Hasan – 460

9. Bu konu : ” Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 465

10. Gaziantep dan kimler var. Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı . Selam web siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 230

11. Nevşehir merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-01-2021 11:03:03

12. Aydın merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, şukuladım 24-01-2021 13:40:01

13. Bu konu : ” Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 331

14. Tekirdağ dan kimler var. Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı . Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, tebrikler , Gürbüz – 52

15. Çankırı dan kimler var. Tinder aracılığıyla yayılan MSM saçmalığı . Merhaba paylaşım valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 36

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link