Tip 1 diyabet

Şimdi, teşhis konulan insanların sisteme nasıl mali köle olduklarından bahsetmiyorum, bu farklı bir gün için tamamen farklı bir hikaye.

Ama tüm bu epifiz bezi konuşmaları beni gerçekten düşündürdü. Diyabeti bilen veya diyabeti olan herkes “tedaviye 5 yıl sonra” aşina oldu. Şimdi 1550’lerde diyabet kanıtı vardı ve benim anladığım kadarıyla, aniden patladığı 1955 yılına kadar oldukça nadirdir. Bu ani patlamaya neyin sebep olabileceği hakkında herhangi bir bilgisi veya düşüncesi olan var mı? 25 yıldan fazla bir süredir bu hastalıkla yaşadıktan sonra, bu hastalık hakkında doğru olmayan bu içgüdüsel duyguya sahip olamıyorum. Onunla yaşıyorum ve dürüst olmak gerekirse gayet iyi yapıyorum, ama aynı zamanda zihnimi, çoğu kişinin biraz garip olduğunu düşündüğü farklı düşünme biçimlerine de açtı.

Bazı insanlar, bazen bir toplum topluluğunun iç işleyişten bir tür kopukluk yaşayabileceğini düşündüğümde, pankreasınızı öldürüp insülin üretmesine izin vermeyeceğini düşündüğümde deli olduğumu düşünüyor. Doğumda bir hap mı yoksa küçük bir prosedür mü?

Düşünceler?

“Tip 1 diyabet” üzerine 20 yorum

1. Çanakkale dan kimler var. Tip 1 diyabet . Mrb sayfanız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 478

2. Konya merkezden ben Aylin. Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-12-2020 22:30:18

3. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki iyi, sağolun , elif yılmaz – 272

4. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun , Aylin – 460

5. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-01-2021 00:42:13

6. Mersin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 11-01-2021 19:20:31

7. Rize dan kimler var. Tip 1 diyabet . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 381

8. Malatya dan kimler var. Tip 1 diyabet . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden güzel, face de paylaştım , gaye – 14

9. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 276

10. Zonguldak dan kimler var. Tip 1 diyabet . Slm web siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 283

11. Karabük merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım 29-01-2021 05:41:31

12. Bilecik merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, face de paylaştım 02-02-2021 07:35:40

13. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, tebrikler , doruk – 317

14. Adana dan kimler var. Tip 1 diyabet . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 95

15. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden çok güzel, sağolun , Emine – 431

16. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 266

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link