Şimdi, teşhis konulan insanların sisteme nasıl mali köle olduklarından bahsetmiyorum, bu farklı bir gün için tamamen farklı bir hikaye.

Ama tüm bu epifiz bezi konuşmaları beni gerçekten düşündürdü. Diyabeti bilen veya diyabeti olan herkes “tedaviye 5 yıl sonra” aşina oldu. Şimdi 1550’lerde diyabet kanıtı vardı ve benim anladığım kadarıyla, aniden patladığı 1955 yılına kadar oldukça nadirdir. Bu ani patlamaya neyin sebep olabileceği hakkında herhangi bir bilgisi veya düşüncesi olan var mı? 25 yıldan fazla bir süredir bu hastalıkla yaşadıktan sonra, bu hastalık hakkında doğru olmayan bu içgüdüsel duyguya sahip olamıyorum. Onunla yaşıyorum ve dürüst olmak gerekirse gayet iyi yapıyorum, ama aynı zamanda zihnimi, çoğu kişinin biraz garip olduğunu düşündüğü farklı düşünme biçimlerine de açtı.

Bazı insanlar, bazen bir toplum topluluğunun iç işleyişten bir tür kopukluk yaşayabileceğini düşündüğümde, pankreasınızı öldürüp insülin üretmesine izin vermeyeceğini düşündüğümde deli olduğumu düşünüyor. Doğumda bir hap mı yoksa küçük bir prosedür mü?

Düşünceler?

Author

36 Comments

1. Selamın aleyküm web siten gerçekten iyi, şukuladım

2. selamun aleyküm web siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Çanakkale dan kimler var. Tip 1 diyabet . Mrb sayfanız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 478

4. Konya merkezden ben Aylin. Slm web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-12-2020 22:30:18

5. selam arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki iyi, sağolun , elif yılmaz – 272

7. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Mrb web siten süper ötesi dikkat çekici, sağolun , Aylin – 460

8. selam arkadaşlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

9. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-01-2021 00:42:13

10. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 11-01-2021 19:20:31

11. Rize dan kimler var. Tip 1 diyabet . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 381

12. Malatya dan kimler var. Tip 1 diyabet . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden güzel, face de paylaştım , gaye – 14

13. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 276

14. Zonguldak dan kimler var. Tip 1 diyabet . Slm web siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 283

15. Karabük merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım 29-01-2021 05:41:31

16. Bilecik merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, face de paylaştım 02-02-2021 07:35:40

17. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok güzel, tebrikler , doruk – 317

18. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Tip 1 diyabet . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 95

19. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden çok güzel, sağolun , Emine – 431

20. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 266

21. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. Tip 1 diyabet . Merhaba paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 406

22. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım

23. Gürbüz Reply

Selam herkese bu web sitesi inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

24. Karaman dan kimler var. Tip 1 diyabet . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 427

25. Sinop dan kimler var. Tip 1 diyabet . selamun aleyküm sayfa inanki çok güzel, tebrikler , mehmet – 217

26. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Merhaba siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun , ziya – 26

27. Selam herkese web siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

28. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-03-2021 21:11:45

29. Selam siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

30. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Selamlar siten inan ki hayran edici, sağolun , Hasan – 126

31. Gümüşhane dan kimler var. Tip 1 diyabet . Selam sayfa valla güzel, face de paylaştım , hatice – 130

32. elif yılmaz Reply

Nevşehir dan kimler var. Tip 1 diyabet . Merhaba herkese sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 403

33. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler 06-05-2021 22:55:03

34. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 74

35. Bu konu : ” Tip 1 diyabet ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 75

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link