Kategoriler
Genel

TMOR’dan daha fazla Tugay ve Taciz: Bunu şimdi açıkça yapıyorlar

Doğal olarak, yalnızca reddit yöneticilerinin Hangi hesaplar neyi küçümsüyorlar.

R / topmindsofreddit gibi bazı nefret / taciz subayları r / komplo topluluğunu uzun yıllardır rutin olarak taciz etmiş ve tiksindirmiştir.

Buradaki yorumların TMOR tarafından doğrudan bağlanması nadir değildir, yalnızca birkaç yüz gün boyunca puan.

Saat çalışması gibi, TMOR kretinleri tugayları çağrıldığında neşeyle gıdıklanır, çünkü sadece yöneticilerin kimin sorumlu olduğunu söyleyebilirler ve yöneticiler bu davranışı açıkça göz yumar ve destekler.

Metriklere erişemeyebilirim, ancak sağduyuya ve açık bir şekilde açık bir şekilde örneklere sahip tekne yüklerine sahibim.

Bugün bir konuya yorum yaptım r / komplo üzerinde 2 haftalık.

Herhangi bir iş parçacığı üzerinde eski gibi 2 haftalık aktivite ihmal edilebilir.

Yorumumun -200 olması nasıl mümkün olabilir?

TMOR ile # 1 yayın şu anda binlerce upvotes var ve direkt olarak yorumumla yorum zincirine bağlanıyor.

TMOR’daki insanlara: Yıllardır bizi aydınlatıyor ve taciz ediyorsunuz, her zaman cehalet ve masumiyetinizi ilan ediyorsunuz.

Bu son cephenizden çıkma kararı aptalca ve geri tepecek.

Aynen böyle devam.

“TMOR’dan daha fazla Tugay ve Taciz: Bunu şimdi açıkça yapıyorlar” için 15 yanıt

Gaziantep merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, face de paylaştım 06-06-2020 17:31:45

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-06-2020 01:01:04

Giresun merkezden ben ali. Selam herkese sayfan valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 22-06-2020 06:25:14

Yozgat merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 02-07-2020 23:03:30

Tokat merkezden ben mehmet. Selam siten valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-07-2020 18:16:26

Şırnak merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 03-07-2020 23:48:54

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir