Ve daha şimdi bile, bir yazarın -Hayır, imkansız hamburgerler östrojen aldırmaz- bunu açıklamaya çalışan bir makalesini gördüm.

Bu “bitki bazlı yiyecekler sizi kadınsı yapar” türünden korku tellallığının son derece etkili olduğuna inanıyorum, özellikle de toplumumuzdaki kırılgan erkeklik miktarıyla.

İşte yemek yiyen bir Vücut geliştirici 30 gün boyunca günde 1 kilo soya

56 Comments

1. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 499

2. Kırıkkale dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 406

3. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 10:44:42

4. İstanbul merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız cidden güzel, facebookta paylaştım 18-07-2021 10:46:04

5. Siirt dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Selam herkese sayfan vallaha mükemmel, tebrikler , – 387

6. Bu konu : ” Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de ” çok güzel. Selam herkese web siten valla iyi, facebookta paylaştım , hatice – 442

7. Bu konu : ” Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 378

8. Mardin merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz inanki hayran bıraktı, şukuladım 18-07-2021 10:48:38

9. Bu konu : ” Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 466

10. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

11. Muş merkezden ben banu. Mrb sayfanız inan ki hayran bıraktı, sağolun 18-07-2021 10:50:24

12. Uşak merkezden ben Aylin. Slm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 18-07-2021 10:51:13

13. Malatya dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Merhabalar siten yeminle hayran bıraktı, saolun , ziya – 310

14. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım

15. selamun aleyküm sayfan yeminle hayran bıraktı, tebrikler

16. Sakarya dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Merhabalar siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 62

17. Bu konu : ” Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 198

18. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, teşekkürler

19. Şırnak merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 18:59:16

20. Kütahya dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 311

21. Ardahan merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 22-07-2021 00:16:00

22. Şanlıurfa dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, sağolun , emin – 127

23. Kilis dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . selamun aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , – 216

24. Bingöl dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 367

25. Denizli dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Selam web siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 218

26. Bu konu : ” Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 281

27. Malatya merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler 23-07-2021 10:32:11

28. Amasya dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, sağolun , gaye – 335

29. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım

30. Tunceli dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Selamlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 231

31. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 25-07-2021 16:02:27

32. Kırıkkale dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Mrb paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 334

33. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım

34. Niğde merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki güzel, saolun 28-07-2021 10:26:06

35. Aydın dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Merhaba sayfan süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 43

36. Bu konu : ” Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 167

37. Merhaba herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, sağolun

38. Karaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, tebrikler 09-08-2021 23:17:06

39. Bursa merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım 11-08-2021 12:15:07

40. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

41. Tekirdağ dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , hatice – 402

42. Merhaba herkese web siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

43. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 26-08-2021 00:15:48

44. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:59:45

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 274

46. Bu konu : ” Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, saolun , doruk – 324

47. Bu konu : ” Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden güzel, şukuladım , ali – 328

48. Burdur dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 305

49. Bu konu : ” Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, tebrikler , doruk – 123

50. Gaziantep merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-09-2021 21:11:36

51. Gaziantep dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Merhabalar paylaşımınız gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 204

52. Kilis dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 54

53. Bartın dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Merhaba paylaşımın ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 381

54. Kayseri dan kimler var. Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de . Merhaba herkese web siten yeminle güzel, saolun , ahmet – 497

55. Bu konu : ” Tofu’nun sizi kadınsı “soyboy” yaptığını gösteren araştırmaların belki de ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 267

Write A Comment