Kategoriler
Genel

Tohum yolsuzluk ipuçlarını almak için gizli bir ipucu

Muhtemelen pek çok kişinin anlamadığı çok gizli.

Bununla birlikte, bazen işe yarıyor, kişiye biraz stres altında ve biraz yabancı cümle ekleyerek bir Uzaylı ya da Nevada projesinin bir parçası olup olmadıklarını sorun.

Ya da biraz daha ilerlemişseniz, belirli bir konuda (belirsiz) yeni bir iddia ortaya çıkarsa, onların sorunları ne olurdu, bu biraz daha geleneksel.

Eğer yanlarında bir yolsuzluk varsa, bir ipucu verebilirler.

Kuşkusuz herkes “hakikat serumu” aracılığıyla baskı altına alınmaktan korkacaktı, ama bana güvenin, şişmanlar yakalandı.

Bununla birlikte, çoğunlukla halihazırda kamuya açık durumda olan suç faaliyetlerini takip ederler, ancak yakalanmazlar. (Kod tekrarlayıcı)

Ancak bir veya diğer savaş suçlusu biraz konuşmaya zorlanabilir ve öyledir. (Kod Yayıcı, Kod Tekrarlayıcı kesmek, temelde)

Dünya korkunç, özellikle de karanlık taraflar.

Bu konuda bir Uzmanım.

Ayrıntıları sonraki yazıda açıklayabilirim.

Gerçekten korkunç ruhlar üzerinde çalışıyor, diğeri kurtulmuş olabilir.

Sır, 33 1919 ile kısa 3 ve 8 arasında çok eski bir arkadaşlıkta yatar.

“Tohum yolsuzluk ipuçlarını almak için gizli bir ipucu” için 24 yanıt

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-05-2020 00:26:58

Tokat merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 06-05-2020 16:54:17

Aksaray merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten inan ki hayran edici, tebrikler 11-05-2020 04:23:33

Çankırı merkezden ben Aylin. Selam herkese siten harbiden dikkat çekici, tebrikler 14-05-2020 08:27:27

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 12:12:21

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 12:12:26

Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 14-05-2020 12:12:29

Malatya merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-05-2020 08:57:34

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir