Tom Hanks Instagram’ın arkasında çıplak işareti olan ve yanında seks suçlularının yönetimi için Kaliforniya ceza kanununa (9003A) atılan bir referans gibi görünen bir kamyonun fotoğrafı var.

r / komplo - Tom Hanks Instagram'ın arkasında çıplak işareti olan ve yanında seks suçlularının yönetimi için Kaliforniya ceza kanununa (9003A) atılan bir referans gibi görünen bir kamyonun fotoğrafı var.
r / komplo - Tom Hanks Instagram'ın arkasında çıplak işareti olan ve yanında seks suçlularının yönetimi için Kaliforniya ceza kanununa (9003A) atılan bir referans gibi görünen bir kamyonun fotoğrafı var.

IG’sinde de bir sürü garip ve karanlık şey var. SNL’de bir zamanlar “David Pumpkins” olarak adlandırdığı ürkütücü bir karaktere sık sık atıflar gibi, bu da kendi başına pedofili kanıtı değil, yayınladığı diğer tuhaf şeyler bağlamında çarpıcı bir şekilde garip ve rahatsız edici. Neden bu ürpertici, garip ve açıkça karanlık karakterdeki fiksasyon?

“Tom Hanks Instagram’ın arkasında çıplak işareti olan ve yanında seks suçlularının yönetimi için Kaliforniya ceza kanununa (9003A) atılan bir referans gibi görünen bir kamyonun fotoğrafı var.” üzerine 29 yorum

1. Erzurum merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 14-07-2020 11:35:08

2. Kırklareli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 27-07-2020 13:07:20

3. Muş merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-07-2020 10:22:32

4. Rize merkezden ben ahmet. Selam siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-08-2020 21:16:06

5. Kocaeli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım 18-09-2020 20:51:17

6. Bilecik merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun 28-09-2020 21:59:09

7. Malatya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:24:44

8. Bu konu : ” Tom Hanks Instagram’ın arkasında çıplak işareti olan ve yanında seks suçlularının yönetimi için Kaliforniya ceza kanununa (9003A) atılan bir referans gibi görünen bir kamyonun fotoğrafı var. ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 228

9. Bu konu : ” Tom Hanks Instagram’ın arkasında çıplak işareti olan ve yanında seks suçlularının yönetimi için Kaliforniya ceza kanununa (9003A) atılan bir referans gibi görünen bir kamyonun fotoğrafı var. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 201

10. Bu konu : ” Tom Hanks Instagram’ın arkasında çıplak işareti olan ve yanında seks suçlularının yönetimi için Kaliforniya ceza kanununa (9003A) atılan bir referans gibi görünen bir kamyonun fotoğrafı var. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla çok güzel, saolun , Gürbüz – 483

Yorum yapın