Kategoriler
Genel

Tom Hanks Ölüm Komplosu

SO im bunun daha önce yayınlanmış olup olmadığından emin değilim, ama genel bir komplo videosunda bazı kanıtlar görmenin yanı sıra ve. acouple tweets, ben bu teori üzerinde çok fazla bulmak Yönetilen sığınak? Ama siz gerçekten ne düşündüğünüzü merak ediyorum

Şimdiye kadar gördüğüm kanıtlar:

KAPI BARKODLARI

Resim yayınla

Kapıdaki barkod, bir devlet binasından görünür (çoğu hastaneye benziyor ama …)

DÜZENLENEN CAM (VE BAYRAK?)

Resim yayınla

Cam düzenleniyor ?? % 100 ne zaman olması gerekiyor? (ve bazı insanlar aussie bayrağının da düzenlendiğini söylüyor)

ESKİ “SIZDIRILMIŞ” RESİMLER

Resim yayınla

Ayrıca herhangi bir maske takmıyorlar ve bazı insanlar Rita’nın saç renginin de bu resimlerin eski olduğunu gösteriyor

SKIT (KARDEŞİ)

Resim yayınla

“Eve döndükten” kısa bir süre sonra yaptığı bu skeç, Tom Hanks’ın kendisinden çok kardeşine benziyor

Idk bu yeterince sus ya da sadece süper garip emin değilim?

(https://www.sausageroll.com.au/lifestyle/celebrities/is-tom-hanks-dead-crazy-new-theory-suggests-he-died-from-coronavirus/ & https://youtu.be/TSM8C_IaaA8 )

“Tom Hanks Ölüm Komplosu” için 17 yanıt

Malatya merkezden ben mehmet. Slm sayfan yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-06-2020 14:54:10

Tunceli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-06-2020 23:27:00

Tokat merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 02-07-2020 12:41:33

Trabzon merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-07-2020 18:10:51

Burdur merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 21-07-2020 06:43:23

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 25-07-2020 06:40:01

İstanbul merkezden ben mehmet. Slm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-08-2020 19:05:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir