Tom Hanks: Yeni Bilgi, Yeni Sorular

Çeşitli gizemleri çözmeme yardımcı olmak için Reddit’ten bir ekip oluşturmaya çalıştım. Grup başarısız oldu. Ancak gizem hala çözümsüzdür. İstediğim son şey, bu çabanın yanlış insanlar ve başlangıç ​​çizgisine sızması. Ama davayı halka açmaktan başka seçeneğim kalmadı.

Böylece başka bir şey olmadan, alçakgönüllü olarak adlandırdığım gizemi size sunuyorum Gizem Veren Hanks

Bölüm 1: Isac Kappy (Hollywood pedo komplosunu zaten biliyorsanız, bunu atlayabilirsiniz)

Tom Hanks hakkında konuşalım. İnanılmaz ve çılgınca beğenilen bir aktör; Hollywood’daki büyük köpeklerden biri. Son zamanlarda, bir pedofil olmak, çocuk satın almak ve Hollywood’da bir pedofil yüzüğün parçası olmak için birçok suçlamada bulundu.

Aktörlerinden biri, eski bir Hollywood aktörü olan Blockbusters gibi görünen Isac Kappy adıyla gidiyor. Thor, Terminatör, ve Bebek bakıcısı. Kappy, Hanks’ı ve Hollywood elitinin diğer üyelerini çağırarak bir hayli kazandı. Kappy hakkında konuşurken sık sık gündeme gelen bir soru, Hanks’ın neden iftira davası açmadıklarıyla ilgili. Ya da en azından durdurma ve vazgeçme?

Kappy’nin takipçisi büyüdükçe kendini korumak için önlemler aldı. Ölü adamın anahtarı denen bir şey olduğunu iddia etti. Hanks’ı açığa vuran, ancak öldüğünde serbest bırakılan bir belge ya da kanıt. Ne yazık ki, Kappy kendini öldürdü. Bununla birlikte, canlı bir akış sırasında üç gün önce intihar olmadığını söyledi.

Ölümünü çevreleyen birçok gizem var. Hanks neden Kappy’nin birkaç hafta önce öldüğü aynı otoyolda bir resim yayınladı? Kappy’nin Wikipedia sayfasındaki hanks’ı ifşa etme misyonundan neden bahsedilmiyor? Kişi sadece tahmin edebilir.

Her neyse, ölü adamın anahtarına geri dönelim. Birçoğunun Kappys’in ölü adamın anahtarı olduğuna inandıkları şey:

(Biraz brüt uyarısı)

https://www.youtube.com/watch?v=EsPCUjPb1I0

Bölüm 2: Video

Pek çoğunuz şimdi muhtemelen bunu ilk gördüğümde düşündüğüm şeyler boyunca bir şeyler düşünüyorsunuz. “Tamam. Ama bunun Hanks ile ne ilgisi var?” Bu video çıktığında internette de aynı soru vardı. Sonra internet tembelleşti ve video belirsizliğe büründü.

İşte video hakkında bazı önemli şeyler:

• Hamam (Türk Hamamı) gibi görünen şeylere çekildi.

• Gelenekte, Karma Edilmiş Hamamlar norm değildir. Ya kadınları ayırırlar ya da hiç olmadığı kadar izin vermezler.

• Analizden sonra, birçok kişi videonun Antalya, Türkiye’deki Titanic Mardan Palace Hotel’de çekildiğine inanıyor.

• Tom Hanks, 9 Eylül 2019’da açıklanan Titanic Mardan Palace otel dergisiyle röportaj yaptı.

Bölüm 3: Tom Hanks

Tom hanks, 29 Haziran’dan 11 Ağustos’a kadar çeşitli sosyal medya hesaplarından topladığımdan Türkiye’de. Ama birisi bunu düzeltmek istiyorsa, lütfen öne çıkın, çünkü bu çok gevşek bir gerçektir. Her neyse, Kappy 13 Mayıs 2019’da öldü. Röportajın gerçekleştiği yolculuktan önce. Yani bu video röportajdan çok önce Kappy üzerinden otele bağlandı.

Bu Hanks, Otel ve Video ile ilgili birçok soru getiriyor. Bazı sorular şunları içerir:

• Tom Hanks bu röportajı neden ilk etapta yaptı? Bir otel dergisinin geniş bir erişimi yoktur. Bir uçak dergisi gibi.

• Otelin sahipleri, AYG grubu için bir iyilik olabilir mi? Türk elit üyeleri?

• Bu röportajın yanı sıra, tom hanks’ın bu otel ve onu işleten insanlarla başka bağlantıları neler var? Görüşme yapılmadan çok önce Kappy Hanks’ı otele bağladığı için röportajın tek bağlantı olmadığını biliyoruz.

Bölüm 4: Gizem

Bu sorular tuhaf, ama ortaya çıkarılması o kadar zor olmamalı. Her şey doğru araştırma becerileri ile ortaya çıkarılabilir. Kappy’nin ölü adamın anahtarının önemini ortaya çıkarmak için Tom Hanks ile Türkiye arasında daha güçlü bir bağlantı kurmamız gerekiyor. Orada geçirdiği zaman ya da Türk elitleriyle olan bağlantıları.

Oldukça komik, bu konuyu araştırmak ÇOK zor olduğunu kanıtlıyor. Neden? Neden kendini bulamıyorsun. “Tom Hanks Türkiye” veya “Tom Hanks Türkiye’de”

Ne görüyorsun? Ülke Türkiye hakkında bir şey var mı? Hayır! Bazı iğrenç nedenlerden dolayı, Tom Hanks’ı Şükran Günü’ne bağlayan bir ton TON mem, gif ve yazı var. bir nedenle HanksGiving adında bir Facebook anne mem var. haha, anladın mı? çünkü teşekkürler Hanks kelimesinde ve onun TEŞEKKÜRLER? hahaha.

Ne istersen inanabilirsin, bunun açık bir örtbas olduğuna inanıyorum, tom hanks ve Türkiye ile olan ilişkileri (Şükran günü yemeği değil ülke) hakkındaki bilgileri yanlış yönlendirmek için kullanılır.

Şimdi ne bildiğimi biliyorsun. Onunla ne istersen yap. Soruları cevaplamama yardım et. yeni bilgiler bulmama yardım et. her şey yardımcı olur.

“Tom Hanks: Yeni Bilgi, Yeni Sorular” üzerine 34 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-07-2020 00:28:27

2. Kilis merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 27-07-2020 00:30:02

3. Tunceli merkezden ben doruk. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 27-07-2020 00:35:05

4. Bitlis merkezden ben mehmet. Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 27-07-2020 01:02:12

5. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selam sayfan cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-07-2020 11:25:51

6. Zonguldak merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, şukuladım 04-08-2020 01:50:58

7. Batman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 06-08-2020 19:41:25

8. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Mrb sayfa ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-08-2020 03:57:53

9. Bilecik merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 19:02:29

10. Hatay merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım 13-09-2020 05:59:00

11. Mersin merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-09-2020 18:55:40

12. Çorum merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 01:07:37

13. Kastamonu merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:23:34

14. Kırşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inanki iyi, face de paylaştım 09-10-2020 12:38:54

15. Ankara merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız harbiden çok güzel, face de paylaştım 10-10-2020 22:37:30

16. Bu konu : ” Tom Hanks: Yeni Bilgi, Yeni Sorular ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 235

Yorum yapın