Kategoriler
Genel

Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu.

Koronavirüs olduğunu ilan etmenin bir anlamı yok. Gerçekten bir milyonerin hastalandığını ve Avustralya'da rastgele bir kliniğe gittiğini düşünüyor musunuz? Özel bir jetle uçabilir ve hasta hissederse kişisel doktoruna gidebilir.

Sonra Instagram'da itiraf ediyor? Instagram'a virüs bulaştığını kabul etmek normal mi?

Anlamı yok. Bence o, diğer ünlü insanlar gibi yapmaya başladığı gibi kendilerini de terk ediyor. Bir filmin çıkması ve kamuoyunda röportajlar yapmaktan korktuğu için bir bahaneye ihtiyacı vardı.

Bu mükemmel bir bahane çünkü halktan kaçınan bir elit gibi görünmek yerine sempati kazanıyor.

“Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu.” için 17 yanıt

Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 14-03-2020 19:24:31

Ağrı merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa harbiden dikkat çekici, tebrikler 14-03-2020 19:36:02

Siirt merkezden ben Gürbüz. Selam web siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 14-03-2020 20:41:28

Şanlıurfa merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 14-03-2020 20:59:14

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-03-2020 07:10:16

Rize merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-03-2020 22:28:54

İstanbul merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 20-03-2020 08:29:07

Çankırı merkezden ben banu. Merhaba web sitesi valla hayran edici, tebrikler 26-03-2020 06:56:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir