Koronavirüs olduğunu ilan etmenin bir anlamı yok. Gerçekten bir milyonerin hastalandığını ve Avustralya'da rastgele bir kliniğe gittiğini düşünüyor musunuz? Özel bir jetle uçabilir ve hasta hissederse kişisel doktoruna gidebilir.

Sonra Instagram'da itiraf ediyor? Instagram'a virüs bulaştığını kabul etmek normal mi?

Anlamı yok. Bence o, diğer ünlü insanlar gibi yapmaya başladığı gibi kendilerini de terk ediyor. Bir filmin çıkması ve kamuoyunda röportajlar yapmaktan korktuğu için bir bahaneye ihtiyacı vardı.

Bu mükemmel bir bahane çünkü halktan kaçınan bir elit gibi görünmek yerine sempati kazanıyor.

Author

141 Comments

1. Selamın aleyküm web siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

2. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım 14-03-2020 19:24:31

3. Ağrı merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa harbiden dikkat çekici, tebrikler 14-03-2020 19:36:02

4. selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

5. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler

6. Siirt merkezden ben Gürbüz. Selam web siten vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 14-03-2020 20:41:28

7. Şanlıurfa merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 14-03-2020 20:59:14

8. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-03-2020 07:10:16

9. Rize merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 19-03-2020 22:28:54

10. Adana merkezden ben mehmet. Merhaba sayfa vallaha billaha iyi, şukuladım 20-03-2020 02:42:01

11. İstanbul merkezden ben Emine. Selamlar sayfanız vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 20-03-2020 08:29:07

12. merhaba arkadaşlar siten yeminle güzel, face de paylaştım

13. Çankırı merkezden ben banu. Merhaba web sitesi valla hayran edici, tebrikler 26-03-2020 06:56:13

14. Selam bu web sitesi inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

15. Çanakkale merkezden ben banu. Merhaba siten gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 31-03-2020 07:55:26

16. Niğde merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım 05-04-2020 21:17:35

17. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler 13-04-2020 19:02:11

18. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 14-04-2020 08:43:10

19. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Kırşehir merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-04-2020 18:47:44

21. Slm web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Edirne merkezden ben ali. Slm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2020 03:39:55

23. Selam herkese web siten inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

24. Sivas merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, şukuladım 24-04-2020 23:26:27

25. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, şukuladım

26. Bursa merkezden ben ziya. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, tebrikler 30-04-2020 03:25:50

27. Osmaniye merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun 30-04-2020 06:19:24

28. Samsun merkezden ben mehmet. Selam sayfa inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 04-05-2020 09:40:14

29. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Merhabalar siten yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Kırklareli merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 06-05-2020 19:45:18

32. Kırşehir merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-05-2020 07:18:19

33. Selamlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

34. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımın inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

35. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

36. Karaman merkezden ben ziya. Merhaba siteniz inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 13:05:28

37. Konya merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 26-05-2020 21:31:03

38. Denizli merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 03-06-2020 18:51:42

39. Merhabalar web siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım

40. Tekirdağ merkezden ben banu. Merhaba paylaşım inanılmaz çok iyi, teşekkürler 10-06-2020 04:12:13

41. Merhabalar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

42. Selam herkese paylaşım cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

43. selamun aleyküm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

44. Merhaba herkese paylaşımınız inanki çok iyi, teşekkürler

45. Mrb web siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

46. Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar siten valla güzel, facebookta paylaştım 29-06-2020 07:56:42

47. Gümüşhane merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran edici, sağolun 01-07-2020 08:42:29

48. Isparta merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 01-07-2020 23:17:44

49. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

50. Bitlis merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 07-07-2020 11:54:18

51. Niğde merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 08-07-2020 05:33:38

52. Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2020 12:58:40

53. Karabük merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşım inan ki iyi, sağolun 09-07-2020 01:15:08

54. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, saolun 09-07-2020 07:42:05

55. Selamın aleyküm sayfanız cidden iyi, teraziye tıkladım

56. Kocaeli merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-07-2020 10:14:58

57. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

58. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

59. Bilecik merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 14:03:59

60. Edirne merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-07-2020 19:17:08

61. Selam web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

62. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım

63. Merhaba sayfa vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

64. Ağrı merkezden ben ziya. Mrb siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-08-2020 00:09:58

65. Selam herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sağolun

66. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

67. Bayburt merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 09-08-2020 07:38:39

68. Siirt merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-08-2020 04:00:33

69. Şırnak merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-08-2020 09:52:16

70. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, face de paylaştım

71. Mrb siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

72. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz cidden çok güzel, tebrikler

73. Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

74. Selam bu web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım

75. selam arkadaşlar sayfan valla çok iyi, teraziye tıkladım

76. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler 22-09-2020 20:41:41

77. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi iyi, sağolun

78. Selam bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

79. Ardahan merkezden ben banu. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 04-10-2020 15:48:44

80. Selamın aleyküm paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım

81. Gürbüz Reply

Slm web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

82. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 23-10-2020 13:54:50

83. Kahramanmaraş dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Selam herkese web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 24

84. Yalova merkezden ben gaye. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 03-11-2020 09:45:36

85. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

86. Kırşehir dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . selamun aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, şukuladım , Hasan – 374

87. selamun aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, sağolun

88. Kastamonu dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım , ali – 39

89. Aydın merkezden ben ahmet. Selam web siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 28-11-2020 05:06:28

90. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, şukuladım

91. Giresun dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, teşekkürler , – 227

92. Gaziantep dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Mrb paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 87

93. Şırnak dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 19

94. Bu konu : ” Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 449

95. Çorum dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . selamun aleyküm siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 418

96. Bu konu : ” Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 436

97. selamun aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, teşekkürler

98. Sinop dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Selam herkese siteniz inan ki iyi, tebrikler , Emine – 261

99. Ordu dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Selamın aleyküm paylaşım valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 159

100. Trabzon merkezden ben . Selam herkese siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-12-2020 07:01:09

101. Samsun dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Merhaba herkese web siten valla dikkat çekici, saolun , memo – 235

102. Bu konu : ” Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , banu – 491

103. Çorum merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 02-01-2021 23:47:07

104. Bu konu : ” Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. ” çok güzel. Slm siten ciddiyim hayran edici, sağolun , Emine – 368

105. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, saolun

106. Merhaba siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

107. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

108. İzmir dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 95

109. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

110. İstanbul dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Merhaba web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 110

111. Bu konu : ” Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 321

112. Aksaray dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 230

113. Bu konu : ” Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. ” çok güzel. Merhabalar siteniz yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 292

114. Bu konu : ” Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha çok iyi, teşekkürler , mehmet – 315

115. Muş merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 20-02-2021 17:50:01

116. Selamın aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

117. Balıkesir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-02-2021 06:36:16

118. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Merhaba paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 276

119. Şırnak dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Merhaba herkese siteniz ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 345

120. Bu konu : ” Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 84

121. Niğde dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 393

122. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha iyi, saolun

123. Kars dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Mrb web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 217

124. Trabzon merkezden ben . Slm sayfa inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-04-2021 05:23:05

125. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden iyi, saolun , Gürbüz – 190

126. Aydın dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Mrb sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 360

127. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız inanki dikkatimi çekti, tebrikler

128. Edirne dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . Slm paylaşımın vallaha hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 252

129. Bu konu : ” Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. ” çok güzel. Merhabalar siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , hatice – 307

130. Mersin dan kimler var. Tom Hanks'ın koronavirüsü yoktur. Yeni filmi için binlerce insanla temasa geçecek bir kamu medya turu yapmaktan kaçınmak için bir bahane istiyordu. . selamun aleyküm sayfa ciddiyim güzel, şukuladım , memo – 440

131. Malatya merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 29-05-2021 03:39:16

132. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link