[TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin?

Gore Bush Fiasco’dan sonra, Bush Ailesi, Diebold, vb. Arasındaki çok göze çarpan ve hasarlı para parkurlarını / siyasi bağlantılarını gösteren büyük bir 2 sayfalık kağıt vardı.

Diebold, Çeşitli koz aile üyeleri, Florida, Ohio, vb. çok para kampanya kampanya yollar, sözleşmeler, isimler, tarihler vb. oylama amaçlı bilgisayar korsanlığı ve çok küçük ve küçük dünya bağlantıları ile ilgili kritik bir okuma ve kaynaktı. Bu, “oy çalmak” Dokümanından önceki YOL.

Sadece çok sulandırılmış bir versiyonunu bulabilirim ve bu son 10 yıldır bir kez yaygın olarak bulunan bu sayfayı arıyorum. Aradığım ayrıntılı versiyonun olup olmadığını kesinlikle bir bakışta söyleyebilirim.

Oldukça yüksek bir google fu düzeyine rağmen, bu uygun erken sayfayı bulma yeteneğimin olmaması, tam bir fırçalamanın veya erişimimi engelleyen erken ve güncel algoritmaların açık bir örneğidir. Muhtemelen her ikisi de.

Yine de, bazı badass gerçeği savaşçısının BÜYÜK bir yere basılı bir kopyası var!

Herkes bir kopyasını veya bunun bir kez kolayca satılabilir 2001-2002 ve hakkında bir sayfa varsa. BÜYÜK bulabilirim nerede başını takdir ediyorum.

Sadece güncel olayları değil, en önemlisi, komplo teorisi ve yapısında geçmişte emsal olanı bilmek kritik bir araçtır.

Hepinize teşekkürler!

“[TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin?” üzerine 47 yorum

1. Kastamonu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-06-2020 23:18:31

2. Tunceli merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 14-07-2020 15:12:09

3. Amasya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 16-07-2020 14:17:18

4. Yozgat merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 31-07-2020 09:13:35

5. Samsun merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-08-2020 07:00:24

6. Karaman merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 28-08-2020 15:40:57

7. İzmir merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-09-2020 16:55:46

8. Aksaray merkezden ben mehmet. Selam sayfa inanılmaz güzel, face de paylaştım 02-10-2020 11:26:39

9. Konya merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 13:11:09

10. Mersin merkezden ben mehmet. Slm paylaşım valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 11:37:17

11. Çankırı merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 14-10-2020 06:06:34

12. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Emine – 303

13. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Selam siten valla dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 289

14. Aydın merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 31-10-2020 16:45:39

15. Yalova dan kimler var. [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? . Mrb sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 363

16. Muş dan kimler var. [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? . Merhabalar paylaşımın inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 52

17. Konya dan kimler var. [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? . Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 374

18. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 87

19. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa vallaha billaha iyi, teşekkürler 29-11-2020 17:31:54

Yorum yapın