Kategoriler
Genel

[TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin?

Gore Bush Fiasco’dan sonra, Bush Ailesi, Diebold, vb. Arasındaki çok göze çarpan ve hasarlı para parkurlarını / siyasi bağlantılarını gösteren büyük bir 2 sayfalık kağıt vardı.

Diebold, Çeşitli koz aile üyeleri, Florida, Ohio, vb. çok para kampanya kampanya yollar, sözleşmeler, isimler, tarihler vb. oylama amaçlı bilgisayar korsanlığı ve çok küçük ve küçük dünya bağlantıları ile ilgili kritik bir okuma ve kaynaktı. Bu, “oy çalmak” Dokümanından önceki YOL.

Sadece çok sulandırılmış bir versiyonunu bulabilirim ve bu son 10 yıldır bir kez yaygın olarak bulunan bu sayfayı arıyorum. Aradığım ayrıntılı versiyonun olup olmadığını kesinlikle bir bakışta söyleyebilirim.

Oldukça yüksek bir google fu düzeyine rağmen, bu uygun erken sayfayı bulma yeteneğimin olmaması, tam bir fırçalamanın veya erişimimi engelleyen erken ve güncel algoritmaların açık bir örneğidir. Muhtemelen her ikisi de.

Yine de, bazı badass gerçeği savaşçısının BÜYÜK bir yere basılı bir kopyası var!

Herkes bir kopyasını veya bunun bir kez kolayca satılabilir 2001-2002 ve hakkında bir sayfa varsa. BÜYÜK bulabilirim nerede başını takdir ediyorum.

Sadece güncel olayları değil, en önemlisi, komplo teorisi ve yapısında geçmişte emsal olanı bilmek kritik bir araçtır.

Hepinize teşekkürler!

“[TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin?” için 8 yanıt

Kastamonu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-06-2020 23:18:31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir