Gore Bush Fiasco’dan sonra, Bush Ailesi, Diebold, vb. Arasındaki çok göze çarpan ve hasarlı para parkurlarını / siyasi bağlantılarını gösteren büyük bir 2 sayfalık kağıt vardı.

Diebold, Çeşitli koz aile üyeleri, Florida, Ohio, vb. çok para kampanya kampanya yollar, sözleşmeler, isimler, tarihler vb. oylama amaçlı bilgisayar korsanlığı ve çok küçük ve küçük dünya bağlantıları ile ilgili kritik bir okuma ve kaynaktı. Bu, “oy çalmak” Dokümanından önceki YOL.

Sadece çok sulandırılmış bir versiyonunu bulabilirim ve bu son 10 yıldır bir kez yaygın olarak bulunan bu sayfayı arıyorum. Aradığım ayrıntılı versiyonun olup olmadığını kesinlikle bir bakışta söyleyebilirim.

Oldukça yüksek bir google fu düzeyine rağmen, bu uygun erken sayfayı bulma yeteneğimin olmaması, tam bir fırçalamanın veya erişimimi engelleyen erken ve güncel algoritmaların açık bir örneğidir. Muhtemelen her ikisi de.

Yine de, bazı badass gerçeği savaşçısının BÜYÜK bir yere basılı bir kopyası var!

Herkes bir kopyasını veya bunun bir kez kolayca satılabilir 2001-2002 ve hakkında bir sayfa varsa. BÜYÜK bulabilirim nerede başını takdir ediyorum.

Sadece güncel olayları değil, en önemlisi, komplo teorisi ve yapısında geçmişte emsal olanı bilmek kritik bir araçtır.

Hepinize teşekkürler!

Author

81 Comments

1. Kastamonu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 22-06-2020 23:18:31

2. Slm sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

3. Bitlis merkezden ben banu. Selamlar sayfa valla dikkatimi çekti, tebrikler 24-06-2020 17:52:12

4. Merhaba herkese siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Kayseri merkezden ben banu. Selamlar web sitesi gerçekten iyi, tebrikler 30-06-2020 19:22:48

6. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi iyi, şukuladım

7. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım

8. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

9. Tunceli merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 14-07-2020 15:12:09

10. Amasya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 16-07-2020 14:17:18

11. Burdur merkezden ben banu. Slm web siten yeminle hayran bıraktı, şukuladım 18-07-2020 09:39:06

12. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfa cidden çok iyi, teraziye tıkladım

13. Yozgat merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 31-07-2020 09:13:35

14. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

15. Merhaba herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

16. Slm sayfanız inanki hayran edici, facebookta paylaştım

17. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, saolun

18. Aydın merkezden ben mehmet. Selam herkese siten cidden hoşuma gitti, saolun 09-08-2020 02:26:07

19. selam arkadaşlar web siten harbiden iyi, linkedinde paylaştım

20. Merhaba web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

21. Slm web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Samsun merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-08-2020 07:00:24

23. Karaman merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 28-08-2020 15:40:57

24. Kayseri merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 29-08-2020 12:34:06

25. selamun aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

26. Gürbüz Reply

Selam herkese siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler

27. Merhabalar web siten harbiden çok iyi, şukuladım

28. Merhaba herkese sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

29. Yozgat merkezden ben banu. Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 20-09-2020 19:32:33

30. Erzurum merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim mükemmel, tebrikler 22-09-2020 02:57:50

31. İzmir merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-09-2020 16:55:46

32. Aksaray merkezden ben mehmet. Selam sayfa inanılmaz güzel, face de paylaştım 02-10-2020 11:26:39

33. Konya merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 13:11:09

34. Mersin merkezden ben mehmet. Slm paylaşım valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 11:37:17

35. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

36. Çankırı merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 14-10-2020 06:06:34

37. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , Emine – 303

38. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Selam siten valla dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 289

39. Sinop merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa harbiden iyi, saolun 31-10-2020 16:44:28

40. Aydın merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 31-10-2020 16:45:39

41. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

42. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden iyi, twitter da paylaştım

43. Yalova dan kimler var. [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? . Mrb sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 363

44. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? . Merhabalar paylaşımın inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 52

45. Konya dan kimler var. [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? . Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 374

46. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Merhaba paylaşım ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 87

47. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa vallaha billaha iyi, teşekkürler 29-11-2020 17:31:54

48. Manisa merkezden ben . Selam paylaşım valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-12-2020 01:09:26

49. Düzce dan kimler var. [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 458

50. Kars merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-12-2020 23:35:22

51. Mrb paylaşım gerçekten güzel, teraziye tıkladım

52. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha güzel, teşekkürler 19-12-2020 19:59:47

53. Bartın merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sağolun 22-12-2020 13:26:50

54. İzmir merkezden ben memo. selamun aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 22-12-2020 17:23:54

55. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 97

56. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 97

57. Mrb bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

58. Tekirdağ dan kimler var. [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? . Selam sayfan vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , – 397

59. Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

60. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 94

61. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 99

62. Bingöl merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, şukuladım 21-01-2021 23:57:40

63. Selam sayfa valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

64. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 19-02-2021 19:54:30

65. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 462

66. Selamın aleyküm web siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

67. Şırnak merkezden ben emin. Merhaba web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2021 18:00:20

68. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 25-03-2021 18:54:41

69. Gürbüz Reply

Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 236

70. Selam herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

71. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha iyi, şukuladım , hatice – 474

72. Erzurum dan kimler var. [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? . selamun aleyküm web siteniz yeminle iyi, facebookta paylaştım , doruk – 28

73. Zonguldak dan kimler var. [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? . Slm web siteniz harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 217

74. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , gaye – 284

75. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 237

76. Bu konu : ” [TOMT] Eski Oylamayı hackleyen Scrubbed gazetesi DIEBOLD / BUSH bağlantıları Post Gore loss. Onu bulmama yardım eder misin? ” çok güzel. Selamlar web siten valla iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 277

77. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link