NSW eyaleti tüm yeni kuralları ve kısıtlamaları açıkladı

Bu yeni bolşevik rejimi altında neleri yapıp neleri yapamayacağınıza dair uzun bir kesin talimat listesi var. İşte bunlardan birkaçı:

• iyi bir mazeretiniz olmadıkça evden 5 km’den fazla uzaklaşamazsınız.

• alışveriş yaparken, Başka şeylere bakarak zaman harcamayın.

• birlikte yaşamadığınız kişilerle araba paylaşmayın

• 2’den fazla kişiyle yaşıyorsanız, egzersiz yapmak için hep birlikte dışarı çıkabilirsiniz.

• Sen adres kanıtınızı göstermelisiniz NSW Polisi tarafından istenirse

• Açık hava toplantıları 2 kişi ile sınırlıdır

• sadece temel hizmetler açık olabilir (süpermarket, postane, haber ajansı, vb…)

• 21 Ağustos Cumartesi gününden itibaren Greater Sydney’den ayrılmak için izne ihtiyacınız olacak

Doğu Almanya’dan, Rusya’dan, Çek Cumhuriyeti’nden, Romanya’dan komünizmden kaçan ve Avustralya’ya taşınan göçmenler, neler olup bittiğini görünce kendilerini çok kötü hissediyor olmalılar. Diğer Avustralyalılardan daha iyi biliyorlar. Bence bundan sonra gelecek (yine de yıllar alabilir) intiharlar, yoksulluk, açlık. Bolşevik Rusya’da olduğu gibi.

İşte komünizm altındaki yaşam hakkında birkaç bağlantı:

Nicolae Ceausescu’nun altında günlük hayat nasıldı?

Çoğu insan (örneğin fabrikalardan hırsızlık) geçinmek veya doktorlara, öğretmenlere, polislere vs. rüşvet vermek için yasa dışı yollar bulur. İnsanlar burada yolsuzluğun neden bu kadar yaygın olduğunu merak ederler.

Zaten oluyor. Sahte aşı pasaportu almak için doktorlara rüşvet veren birçok insan var. Çok yakında insanlar bu 5 kilometrelik sınırın ötesine geçebilmek veya bir düğünü kutlayabilmek için polislere rüşvet vermeye başlayacak.

komünizmden kanada’ya kaçan çek kadın

Doğu Almanlar tıpkı Batı Almanlar gibi çalıştı, yemek pişirdi ve aile ve arkadaşlarla vakit geçirdi. Ama aynı zamanda Stasi tarafından da gözetleniyorlardı ve Almanya’nın iç sınırından ayrılmaları engelleniyordu.

Kulağa şimdi Avustralya gibi geliyor, değil mi?

12 Comments

1. Bu konu : ” TOPLAM Bolşevizm Avustralya’da burada ” çok güzel. Selamlar sayfan süper ötesi iyi, face de paylaştım , banu – 459

2. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-08-2021 14:34:39

3. Aydın dan kimler var. TOPLAM Bolşevizm Avustralya’da burada . Selamlar paylaşımın gerçekten güzel, face de paylaştım , Emine – 2

4. merhaba arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

5. Kırşehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:59:54

6. Bu konu : ” TOPLAM Bolşevizm Avustralya’da burada ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , gaye – 265

7. Denizli dan kimler var. TOPLAM Bolşevizm Avustralya’da burada . Mrb sayfanız gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 170

8. Osmaniye merkezden ben banu. Mrb paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 04-09-2021 06:50:46

9. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. TOPLAM Bolşevizm Avustralya’da burada . Merhaba web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 348

10. Selam sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

11. Karabük merkezden ben doruk. Selamlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 17-09-2021 02:26:00

12. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha güzel, sağolun

Write A Comment