Toplam Kesinti?! @

Yeğenlerim kuzenlerim teyzeler kızkardeşler babalar köpek önceki sahipler üvey oğulları kızları evlat edinmişler uzaktaki büyükbaba kayınvalide üvey babalar iş arkadaşları muhasebecilerin oğlu Donald Trump ve bu koz ona aslında bir bayılma olmayacağını söyledi ama aslında o Dünyadaki her ışığı yakarak banka hesabınızdaki tüm parayı hemen alın ve elektrik faturalarınızı ödemeye hazırlanın.

… Lobby_Bazar tarafından gönderildi
[comments]

“Toplam Kesinti?! @” üzerine 15 yorum

1. Erzurum dan kimler var. Toplam Kesinti?! @ . Slm sayfa vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 155

2. Afyon dan kimler var. Toplam Kesinti?! @ . selamun aleyküm web sitesi vallaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 303

3. Bayburt merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-01-2021 17:57:39

4. Bu konu : ” Toplam Kesinti?! @ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teşekkürler , – 200

5. Bu konu : ” Toplam Kesinti?! @ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 429

6. Bu konu : ” Toplam Kesinti?! @ ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran edici, teşekkürler , banu – 65

7. Mardin merkezden ben emin. Selam herkese sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-01-2021 16:25:23

8. Zonguldak dan kimler var. Toplam Kesinti?! @ . Merhabalar web siten gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 159

9. Sakarya dan kimler var. Toplam Kesinti?! @ . Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 483

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link