Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar

“Gang-Stalking”, emin olmadıkları nedenlerle bir grup insan tarafından takip edildiğine inanan bir kişi tarafından tanımlanan bir olgudur. Yıllar önce, ilginç şeyler için tipik Youtube araştırmamı yürütürken rastladım ve kurban olduklarına inanan insanların yayınladığı olayların çoğu videosu bana paranoya gibi görünse de, oldukça ikna edici birkaç tane vardı. Bu bana biraz araştırma yapmam için ilham verdi ve bunun birisine biraz huzur vermesi umuduyla tüm sonuçları sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Bu hiçbir şekilde tüm sorulara cevap vermeyecek veya tüm yönleri kapsamayacaktır. Az bildiğimi söylüyorum.

Hedeflenen bir kişiyseniz, iki ana sorunuz var; “bu insanlar kimler” ve “neden beni seçtiler?” Bu tür davranışlar sergileyen keşfettiğim beş ana grup türüne, neden sizi seçtiklerine ve ne istediklerine bakalım. Bunları ne kadar yaygın ile nadir arasında sipariş ettim.

1. Kendin
    Üzgünüm ama buna inanan bulduğum çoğu insanın sadece paranoyak olduğu söylenmeli. Bu tür bir şeyin var olmadığını söylemiyorum, çünkü kesinlikle var.

2. Bildiğin biri
    Her ne sebeple olursa olsun birini kızdırdın ve onlar, hayatını cehenneme çevirmek için onlara yardım etmeleri için arkadaşlarını ikna ettiler. Tipik olarak, başkalarını yardım etmeye veya en azından sizi daha az düşünmeye yönlendirmek için iğrenme ve öfkeye neden olmak için sizinle ilgili bir tür söylenti yayarlar. Bu tür şeyler oldukça sık olur ve çoğu insan bunu hayatlarının bir noktasında yaşar. Neyse ki, yardımı yapanlar genellikle çabuk sıkılırlar ve siz başkalarına karşı mutlu ve nazik olmak konusunda tetikte olduğunuz sürece insanlar geri dönecektir.

3. Polis
    Bir şekilde onların radarına girdiniz, belki bir kez tutuklandınız ya da birileri yaptığınız ya da yaptığınız bir şeyden haberdar ettiniz (yanlış ya da doğru) ya da sadece suç oranı yüksek bir bölgede yaşıyorsunuz. Her ne sebeple olursa olsun, polisler hemen her evden çıktığınızda sizi kenara çekiyor ve onları sizinle aynı mağazalarda sade kıyafet alışverişinde görüyorsunuz. Bunun en yaygın nedeni, her ay karşılamaları gereken bilet / tutuklama sayısı konusunda kotalara sahip olmalarıdır. Bu, onların suç işleyebileceklerini düşündükleri kişileri hedeflemelerine ve etrafta dolaşıp başka birinin kucağına düşmesini beklemek yerine zamanlarını onlara konsantre olmalarına neden olur. Durum böyleyse, şehrinizdeki polisin bir kota politikası olup olmadığını öğrenin ve öyleyse komşularınıza haber verin ve bu politikanın silinmesini talep etmek için imza toplayın. Polis memuru olmak bir hizmet olmalı, lanet bir iş değil.

4. Temel bir dini veya ırksal organizasyon
    Bu gruplar, bu gruptaki herkesin iyi olduğu, çünkü hepsinin bir özelliği (dini inanç, ırk ve / veya cinsellik) paylaştığı ve bu özelliği paylaşmayan herkesin kötü olduğu aynı kavramı paylaşır. Tipik olarak aynı mahallelerde bir araya gelirler ve ortak özelliklerinin dışındaki biri bilmeden içeri girdiğinde biraz üzülürler. Bu insanların istediği, basitçe gitmenizdir ve bunu yapmak genellikle sorunu çözer.

5. CIA (veya ülkenizde faaliyet gösteren herhangi bir istihbarat teşkilatı)
    Şimdi, bunu keşfetmek oldukça eğlenceliydi. CIA (ve Mossad), Amerika Birleşik Devletleri içinde günlük olarak kendi vatandaşları üzerinde yasadışı olarak faaliyet gösteriyor. Hangi kuruluşların en fazla etkiye sahip olduğunu keşfetme amacı için geniş topluluklara taşınırlar ve daha sonra çalışmaların gündemi ne olursa olsun herhangi bir tehdit oluşturup oluşturmadıklarını keşfetmek için bu kuruluşlara sızarlar. Büyük nüfuza sahip birinin olası bir tehdit olduğu keşfedilirse, hedefi çıldırtmak için her türlü yolu kullanacak, güvenilirliğini bozacak, nüfuz konumundan emekli olmasına neden olacak ve / veya kendi kendini öldürmesine neden olacaktır. Muhtemelen ortalama bir Joe’sun, öyleyse neden sen? Eh, saha çalışmasından önce eğitime ihtiyaçları var, bu yüzden yeni hayalet gruplarını hepsinin yakın yaşadıkları bir topluluğa gönderiyorlar ve ticaretlerini o topluluktaki vatandaşlar üzerinde uyguluyorlar. Çoğu, bu grubun her biri için bir veritabanı derlediğinden tamamen habersizdir ve bu rahatsız edici derecede ürkütücü olsa da, genellikle zararsızdır. Ne yazık ki bu, eğitimlerinin sadece bir kısmı. Her vatandaşın yeterli bir veri tabanını derlemeyi başardıklarında, taciz etmek için bir vatandaşı hedef alırlar. Bu, gelecekte olası bir tehdit olan nüfuz sahibi birine bunu yapma olası ihtiyacı için eğitimdir. Bu hortlaklar, nüfuz sahibi olan her yerde. Bunları büyük üniversitelerde, kiliselerde, şirketlerde, kır kulüplerinde ve televizyon / radyo istasyonlarında bulabilirsiniz.

“Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar” üzerine 20 yorum

1. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 11:34:20

2. Kırşehir merkezden ben Emine. Selamlar sayfan yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-09-2020 02:52:26

3. Artvin merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-09-2020 22:36:46

4. Mardin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 02-10-2020 10:08:39

5. Malatya merkezden ben ali. Selamlar web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 11:21:52

6. Kilis merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 07-10-2020 15:01:50

7. Bayburt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 17-10-2020 23:37:16

8. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 413

Yorum yapın