“Gang-Stalking”, emin olmadıkları nedenlerle bir grup insan tarafından takip edildiğine inanan bir kişi tarafından tanımlanan bir olgudur. Yıllar önce, ilginç şeyler için tipik Youtube araştırmamı yürütürken rastladım ve kurban olduklarına inanan insanların yayınladığı olayların çoğu videosu bana paranoya gibi görünse de, oldukça ikna edici birkaç tane vardı. Bu bana biraz araştırma yapmam için ilham verdi ve bunun birisine biraz huzur vermesi umuduyla tüm sonuçları sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Bu hiçbir şekilde tüm sorulara cevap vermeyecek veya tüm yönleri kapsamayacaktır. Az bildiğimi söylüyorum.

Hedeflenen bir kişiyseniz, iki ana sorunuz var; “bu insanlar kimler” ve “neden beni seçtiler?” Bu tür davranışlar sergileyen keşfettiğim beş ana grup türüne, neden sizi seçtiklerine ve ne istediklerine bakalım. Bunları ne kadar yaygın ile nadir arasında sipariş ettim.

1. Kendin
    Üzgünüm ama buna inanan bulduğum çoğu insanın sadece paranoyak olduğu söylenmeli. Bu tür bir şeyin var olmadığını söylemiyorum, çünkü kesinlikle var.

2. Bildiğin biri
    Her ne sebeple olursa olsun birini kızdırdın ve onlar, hayatını cehenneme çevirmek için onlara yardım etmeleri için arkadaşlarını ikna ettiler. Tipik olarak, başkalarını yardım etmeye veya en azından sizi daha az düşünmeye yönlendirmek için iğrenme ve öfkeye neden olmak için sizinle ilgili bir tür söylenti yayarlar. Bu tür şeyler oldukça sık olur ve çoğu insan bunu hayatlarının bir noktasında yaşar. Neyse ki, yardımı yapanlar genellikle çabuk sıkılırlar ve siz başkalarına karşı mutlu ve nazik olmak konusunda tetikte olduğunuz sürece insanlar geri dönecektir.

3. Polis
    Bir şekilde onların radarına girdiniz, belki bir kez tutuklandınız ya da birileri yaptığınız ya da yaptığınız bir şeyden haberdar ettiniz (yanlış ya da doğru) ya da sadece suç oranı yüksek bir bölgede yaşıyorsunuz. Her ne sebeple olursa olsun, polisler hemen her evden çıktığınızda sizi kenara çekiyor ve onları sizinle aynı mağazalarda sade kıyafet alışverişinde görüyorsunuz. Bunun en yaygın nedeni, her ay karşılamaları gereken bilet / tutuklama sayısı konusunda kotalara sahip olmalarıdır. Bu, onların suç işleyebileceklerini düşündükleri kişileri hedeflemelerine ve etrafta dolaşıp başka birinin kucağına düşmesini beklemek yerine zamanlarını onlara konsantre olmalarına neden olur. Durum böyleyse, şehrinizdeki polisin bir kota politikası olup olmadığını öğrenin ve öyleyse komşularınıza haber verin ve bu politikanın silinmesini talep etmek için imza toplayın. Polis memuru olmak bir hizmet olmalı, lanet bir iş değil.

4. Temel bir dini veya ırksal organizasyon
    Bu gruplar, bu gruptaki herkesin iyi olduğu, çünkü hepsinin bir özelliği (dini inanç, ırk ve / veya cinsellik) paylaştığı ve bu özelliği paylaşmayan herkesin kötü olduğu aynı kavramı paylaşır. Tipik olarak aynı mahallelerde bir araya gelirler ve ortak özelliklerinin dışındaki biri bilmeden içeri girdiğinde biraz üzülürler. Bu insanların istediği, basitçe gitmenizdir ve bunu yapmak genellikle sorunu çözer.

5. CIA (veya ülkenizde faaliyet gösteren herhangi bir istihbarat teşkilatı)
    Şimdi, bunu keşfetmek oldukça eğlenceliydi. CIA (ve Mossad), Amerika Birleşik Devletleri içinde günlük olarak kendi vatandaşları üzerinde yasadışı olarak faaliyet gösteriyor. Hangi kuruluşların en fazla etkiye sahip olduğunu keşfetme amacı için geniş topluluklara taşınırlar ve daha sonra çalışmaların gündemi ne olursa olsun herhangi bir tehdit oluşturup oluşturmadıklarını keşfetmek için bu kuruluşlara sızarlar. Büyük nüfuza sahip birinin olası bir tehdit olduğu keşfedilirse, hedefi çıldırtmak için her türlü yolu kullanacak, güvenilirliğini bozacak, nüfuz konumundan emekli olmasına neden olacak ve / veya kendi kendini öldürmesine neden olacaktır. Muhtemelen ortalama bir Joe’sun, öyleyse neden sen? Eh, saha çalışmasından önce eğitime ihtiyaçları var, bu yüzden yeni hayalet gruplarını hepsinin yakın yaşadıkları bir topluluğa gönderiyorlar ve ticaretlerini o topluluktaki vatandaşlar üzerinde uyguluyorlar. Çoğu, bu grubun her biri için bir veritabanı derlediğinden tamamen habersizdir ve bu rahatsız edici derecede ürkütücü olsa da, genellikle zararsızdır. Ne yazık ki bu, eğitimlerinin sadece bir kısmı. Her vatandaşın yeterli bir veri tabanını derlemeyi başardıklarında, taciz etmek için bir vatandaşı hedef alırlar. Bu, gelecekte olası bir tehdit olan nüfuz sahibi birine bunu yapma olası ihtiyacı için eğitimdir. Bu hortlaklar, nüfuz sahibi olan her yerde. Bunları büyük üniversitelerde, kiliselerde, şirketlerde, kır kulüplerinde ve televizyon / radyo istasyonlarında bulabilirsiniz.

Author

92 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımınız valla iyi, teraziye tıkladım

2. Mrb web siteniz inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

3. Edirne merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, tebrikler 18-08-2020 09:20:26

4. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

5. selam arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım

6. Mrb sayfanız süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

7. Burdur merkezden ben ali. Merhaba siten vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 23-08-2020 21:26:28

8. selamun aleyküm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Samsun merkezden ben Aylin. Selam herkese siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 26-08-2020 18:51:52

10. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 11:34:20

11. Kırşehir merkezden ben Emine. Selamlar sayfan yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 08-09-2020 02:52:26

12. Artvin merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 09-09-2020 22:36:46

13. Merhaba sayfa süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

14. Mardin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 02-10-2020 10:08:39

15. Malatya merkezden ben ali. Selamlar web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım 02-10-2020 11:21:52

16. Kilis merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 07-10-2020 15:01:50

17. Selam herkese web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

18. Bayburt merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 17-10-2020 23:37:16

19. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 413

20. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun

21. Amasya dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 70

22. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle iyi, face de paylaştım , hatice – 262

23. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun

24. Çanakkale merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 23-11-2020 22:37:52

25. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 469

26. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Karaman dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Merhaba web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , doruk – 364

28. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Slm web siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 375

29. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, sağolun , – 142

30. Bitlis dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ziya – 188

31. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 197

32. İstanbul merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran edici, tebrikler 27-12-2020 08:30:42

33. Bartın merkezden ben memo. Slm web siteniz valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-12-2020 12:49:29

34. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 186

35. Selam paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, saolun

36. selamun aleyküm sayfan gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

37. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, saolun , elif yılmaz – 245

38. Edirne dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, face de paylaştım , Emine – 204

39. Ordu dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Merhaba bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 332

40. Karabük merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siten inanki hayran edici, face de paylaştım 22-01-2021 12:55:51

41. Kayseri dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Merhaba web siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 149

42. Artvin dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, face de paylaştım , banu – 47

43. Van merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım 10-02-2021 19:32:31

44. selamun aleyküm sayfanız gerçekten iyi, face de paylaştım

45. Kars merkezden ben banu. Selamlar web siten yeminle hayran bıraktı, saolun 15-02-2021 05:37:22

46. Trabzon dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Selam herkese paylaşımınız inanki iyi, saolun , ali – 376

47. Çankırı merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 11-03-2021 15:39:30

48. Adana merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web sitesi harbiden iyi, teşekkürler 13-03-2021 00:02:27

49. Selamlar sayfan valla çok güzel, facebookta paylaştım

50. Amasya dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Merhaba sayfan harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 51

51. Diyarbakır dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Selam web siten vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 383

52. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 441

53. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. Slm siten yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 442

54. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, saolun

55. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , hatice – 152

56. Batman dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 104

57. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

58. Ağrı dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Merhaba herkese web sitesi yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 436

59. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, tebrikler

60. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım

61. selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

62. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 84

63. Konya dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Slm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 90

64. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfanız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

65. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , – 89

66. Van merkezden ben ahmet. Slm sayfan harbiden güzel, saolun 09-06-2021 20:57:25

67. Gaziantep dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Mrb web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 12

68. Siirt merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, şukuladım 17-06-2021 23:23:09

69. Sakarya merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 23-06-2021 03:52:36

70. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 394

71. Bingöl merkezden ben ali. Selamlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 01-07-2021 10:41:54

72. Kırklareli merkezden ben emin. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım 04-07-2021 03:26:52

73. Balıkesir dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 451

74. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 15

75. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, saolun , hatice – 289

76. Rize merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, tebrikler 10-07-2021 09:14:33

77. Kastamonu dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Slm siteniz inanılmaz çok iyi, saolun , ahmet – 440

78. Adana dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, saolun , Emine – 67

79. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sağolun 23-07-2021 14:06:13

80. Bu konu : ” Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , doruk – 289

81. Siirt dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 31

82. Van dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Selam web siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , – 270

83. Bitlis dan kimler var. Toplu Tacizin Hedeflerine Bazı Olası Cevaplar . Mrb paylaşım valla güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 279

84. Selam herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

85. Kırşehir merkezden ben ziya. Selam herkese web siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 30-07-2021 20:51:36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link