Buna karşı olan komplolar ve bunun yanlısı olan diğerleri var. Kertenkele insanlar, 9/11, pedogate, QAnon, aya iniş, … sadece bir sürü bilgi ve toplulukta dolaşan teoriler.

Bu alt yazıyı okurken, birisinin ya da bir şeyin lehine ya da aleyhine bir gündem oluşturmak için kasıtlı olarak uydurulmuş ve yanlış herhangi bir komplo olup olmadığını merak ediyordum.

Komplo topluluğu herhangi bir konu için oldukça açık fikirli olduğundan, bence burası bu tür şeyleri yaymak için iyi bir yer.

Onun hakkında siz arkadaşlar ne düşünüyorsunuz? Kasıtlı olarak uydurulan ve yayılan komplolar var mı? Varsa hangisi?

Author

88 Comments

1. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Balıkesir merkezden ben ali. Slm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 21-08-2020 03:38:06

3. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, şukuladım

4. Kars merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, saolun 21-08-2020 04:18:29

5. Diyarbakır merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım valla iyi, saolun 21-08-2020 09:09:26

6. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. Aksaray merkezden ben Aylin. Selamlar web siten inanki iyi, teraziye tıkladım 30-08-2020 08:44:09

8. Rize merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 30-08-2020 14:06:56

9. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım

10. Bursa merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun 01-09-2020 02:42:18

11. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

12. Hakkari merkezden ben gaye. Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-09-2020 18:46:50

13. Merhaba herkese sayfan inan ki güzel, linkedinde paylaştım

14. Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

15. Antalya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi cidden iyi, teraziye tıkladım 11-09-2020 19:28:19

16. Erzincan merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:03:06

17. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

18. Sivas merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-10-2020 14:14:16

19. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

20. Erzincan dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, tebrikler , ali – 372

21. Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 320

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 466

23. elif yılmaz Reply

Gümüşhane dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm paylaşımın valla hayran edici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 420

24. Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler , gaye – 251

25. Bursa dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm sayfan gerçekten iyi, şukuladım , Hasan – 10

26. Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha iyi, tebrikler , – 190

27. Diyarbakır merkezden ben emin. Selam web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-11-2020 09:46:37

28. Merhabalar sayfanız harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Selamın aleyküm web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 53

31. Antalya dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selam herkese paylaşım yeminle hayran edici, teşekkürler , Hasan – 315

32. Bartın merkezden ben banu. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 09-12-2020 19:21:46

33. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:47:20

34. Tokat merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi cidden güzel, teşekkürler 22-12-2020 16:56:59

35. Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

36. Kilis dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 1

37. Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 321

38. selamun aleyküm sayfa harbiden dikkat çekici, saolun

39. Mrb paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

40. Hakkari merkezden ben hatice. Merhabalar siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 01-01-2021 10:19:24

41. Sinop dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 484

42. Selamlar web sitesi valla hayran edici, linkedinde paylaştım

43. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, teraziye tıkladım

44. Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 391

45. selamun aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, sağolun

46. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

47. Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar web siteniz valla hayran edici, sağolun , hatice – 280

48. Kocaeli dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhabalar sayfa inanki çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 297

49. Merhaba herkese siten ciddiyim hayran edici, tebrikler

50. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım

51. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

52. İstanbul dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Slm siteniz vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 319

53. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

54. Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim hayran edici, tebrikler , emin – 395

55. selamun aleyküm siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım

56. Merhabalar web siten yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım

57. Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 7

58. Gürbüz Reply

Selam paylaşımınız harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

59. Ordu merkezden ben ali. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 04-04-2021 06:24:33

60. Bursa dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha hayran edici, saolun , ali – 7

61. Merhaba sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

62. Kayseri merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın gerçekten güzel, şukuladım 08-04-2021 08:59:35

63. Gümüşhane dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 269

64. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

65. Karaman dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 206

66. Tekirdağ dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhabalar web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım , Hasan – 431

67. Kahramanmaraş dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, saolun , ziya – 62

68. Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 215

69. Bingöl dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 78

70. Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 246

71. Diyarbakır merkezden ben Emine. Selam paylaşım inanılmaz iyi, face de paylaştım 15-05-2021 07:20:58

72. İzmir dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selam herkese siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 212

73. Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 11

74. Tokat merkezden ben hatice. Slm paylaşımın inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-06-2021 09:18:17

75. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sağolun

76. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

77. Erzincan merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 04-07-2021 18:18:37

78. Hakkari dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , memo – 405

79. Isparta dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm sayfa vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 137

80. Merhabalar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

81. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam web siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 279

82. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 19-07-2021 01:43:14

83. Bu konu : ” Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , ali – 354

84. Artvin dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 446

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link