Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz?

Buna karşı olan komplolar ve bunun yanlısı olan diğerleri var. Kertenkele insanlar, 9/11, pedogate, QAnon, aya iniş, … sadece bir sürü bilgi ve toplulukta dolaşan teoriler.

Bu alt yazıyı okurken, birisinin ya da bir şeyin lehine ya da aleyhine bir gündem oluşturmak için kasıtlı olarak uydurulmuş ve yanlış herhangi bir komplo olup olmadığını merak ediyordum.

Komplo topluluğu herhangi bir konu için oldukça açık fikirli olduğundan, bence burası bu tür şeyleri yaymak için iyi bir yer.

Onun hakkında siz arkadaşlar ne düşünüyorsunuz? Kasıtlı olarak uydurulan ve yayılan komplolar var mı? Varsa hangisi?

“Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz?” üzerine 24 yorum

1. Bursa merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, saolun 01-09-2020 02:42:18

2. Hakkari merkezden ben gaye. Selamlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-09-2020 18:46:50

3. Antalya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi cidden iyi, teraziye tıkladım 11-09-2020 19:28:19

4. Erzincan merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:03:06

5. Sivas merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 03-10-2020 14:14:16

6. Erzincan dan kimler var. Topluluğa propaganda için uydurulmuş ve yerleştirilmiş herhangi bir komplo teorisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese sayfa valla dikkat çekici, tebrikler , ali – 372

Yorum yapın