Çoğunuzun görmüş olabileceği gibi, olay yerinde insan dokusu bulduklarını iddia ederek Nashville’deki bombardıman uçağını teşhis ettiler ve bunun Anthony Quinn Warner olduğunu belirlediler. Topluluğa sorum şu: Böyle bir patlamadan sonra bir ölüm zamanı belirlemek mümkün olabilir mi? Bazıları onun bir kurban olduğunu öne sürüyor ve bu düşünce zincirini takiben onu öldürmek, evini ve arabasını 0 dolara satmak ve karavanda sonbahar adamı olarak çerçevelemek mümkün olabilir mi? Nashville’de ikamet eden biri olarak, en eski basın konferanslarında insan kalıntılarına sahip olduklarını iddia etmelerinin biraz şüpheli olduğunu düşündüm. Ve ertesi gün erkeklerin evinde ol. Olay yerinde bulunan dokuların bir günden daha uzun bir süredir ölmüş olabileceğini söyleyebilecek herhangi bir bilim biçimi var mı? Hadi tartışalım

Author

31 Comments

1. Sinop merkezden ben mehmet. Selam web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-12-2020 12:19:09

2. Bu konu : ” Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla güzel, tebrikler , hatice – 346

3. elif yılmaz Reply

Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler

4. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, face de paylaştım , elif yılmaz – 95

5. Bu konu : ” Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 79

6. Bu konu : ” Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 352

7. Edirne dan kimler var. Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville . Selam sayfa valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 481

8. Bu konu : ” Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz güzel, tebrikler , doruk – 292

9. Bu konu : ” Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok güzel, teşekkürler , banu – 358

10. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville . merhaba arkadaşlar web siten yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 291

11. Karaman dan kimler var. Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville . Merhaba web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 440

12. Bu konu : ” Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha güzel, teşekkürler , Aylin – 415

13. Konya dan kimler var. Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville . Selam herkese sayfan inanki hayran bıraktı, şukuladım , memo – 80

14. Bu konu : ” Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville ” çok güzel. Selam sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , hatice – 245

15. Merhaba herkese siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

16. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

17. Siirt dan kimler var. Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville . selam arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 359

18. Bu konu : ” Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville ” çok güzel. Selam bu web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım , banu – 409

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 412

20. Slm web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

21. Konya dan kimler var. Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville . Mrb web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 465

22. Bu konu : ” Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 467

23. Amasya merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok iyi, sağolun 03-03-2021 12:50:42

24. Adana dan kimler var. Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville . Selam herkese sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , emin – 253

25. Bu konu : ” Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 117

26. Muğla merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 25-03-2021 14:21:05

27. Çanakkale dan kimler var. Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 359

28. Bu konu : ” Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville ” çok güzel. Slm web sitesi cidden güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 192

29. elif yılmaz Reply

Zonguldak dan kimler var. Topluluğa sormak. Bir patlama kurbanının ölüm zamanını belirlemek mümkün mü? # nashville . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 420

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link