Topluluğa teşekkürler

Buradaki herkese, gerçekten zor bir zamanı kolaylaştırdıkları ve iç karartıcı haberlerden kurtuldukları için katılmadığım kişilere bile teşekkür etmek istiyorum. Buraya gelip herkesin zihnindekileri okumaktan ve bu konuşmalara katılabilmekten zevk aldım. Seslerin ve fikirlerin susturulduğu bir dönemde, burada hoş karşılandığımı ve havalı bir özgür düşünür grubunun parçası olduğumu hissettim.

İyi ya da kötü geleceğin ne getireceğini kim bilebilir ki umarım hepimiz etrafımızda olup bitenlerle eğlenmeye devam edebiliriz ve her türlü konuda tartışmaya girerek çok ihtiyaç duyulan dikkat dağıtmayı sağlayabiliriz. Orada güvende kalın ve gözlerinizi açık tutun. Eğlence için tekrar teşekkürler!

“Topluluğa teşekkürler” üzerine 16 yorum

1. Aksaray merkezden ben ali. Selamlar sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 05:01:23

2. Bu konu : ” Topluluğa teşekkürler ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 247

3. Bursa merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, face de paylaştım 14-01-2021 09:17:36

4. Konya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler 14-01-2021 09:23:17

5. Bu konu : ” Topluluğa teşekkürler ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , – 238

6. Bu konu : ” Topluluğa teşekkürler ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 134

7. Batman dan kimler var. Topluluğa teşekkürler . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 153

8. Bu konu : ” Topluluğa teşekkürler ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 265

9. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 14-02-2021 01:41:20

10. Kastamonu merkezden ben ali. Selamlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 05:16:16

11. Bu konu : ” Topluluğa teşekkürler ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 138

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link