Medeniyet, hayatta kalma becerisi olmayan veya niteliklerini kullanan insanların genlerini geçmesini kolaylaştırdı.

Örneğin, zenginlerin çocuklarını alalım. Hepsi olmasa da çoğu, adil bir oyun sahasında sıradan adamla rekabet edemez. Aksine, bir avantaj elde etmek için ebeveynlerinin servetini kullanırlar. Çoğu şans ya da hile yoluyla elde edildi.

En zengin insanlarımızın savaşa girmesine izin vermiyoruz. En iyi, fiziksel ve zihinsel olarak yetenekli insanların gitmesine izin veriyoruz.

Çoğu politikacı beceriksizdir, daha çok kurnaz ve manipülatif olma konusunda iyidirler.

Medeniyetin insanları daha iyi yaptığı bir şey, başka bir insanı aldatmaktır. Ne fazla ne eksik.

Medeniyet, manipülatif, açgözlü, dürüst olmayan, istismarcı, Egosantrik ve ahlaksız insanları ödüllendirir.

Süper zengin olmak istiyorsan (genlerini geçirmenin en iyi yolu) bir pislik olmalısın. Eğer bunda kötüysen, öksürür ve hapse girersin (genlerinizi aktarmanın mümkün bir yolu yoktur). “Sadece yakalanırsan hile yapar” sözünü hatırla

Toplumun hiyerarşisi aşağıdaki gibidir.

1 Yaratıcı Pislikler (örneğin, Bankalar ve Hükümet)

2 Kimse # 1’e yaklaşamaz

3 Pislik. (politikacılar, diktatörler)

4 Kötü Assholes (dindar insanlar)

5 İyi insan (ortalama bilgili şüpheci)

6 süper dürüst (% 90’ı trajik bir şekilde ölüyor çünkü # 1, # 3 ve # 4, ahlaki olarak ihanete uğradı)

7 cahil insan (yeryüzündeki insanların% 99’u)

Bu nedenle, yalnızca cahiller ve Göt herifleri doğal seçilimin faydalarından yararlanır.

Author

5 Comments

1. Bitlis merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım 20-03-2021 21:18:30

2. Bu konu : ” Toplum, ahlaksız ve manipülatif bireylerin genlerini geçirmek için tasarlanmıştır. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha çok iyi, saolun , ahmet – 334

3. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Trabzon dan kimler var. Toplum, ahlaksız ve manipülatif bireylerin genlerini geçirmek için tasarlanmıştır. . Selamlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 396

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link