Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler.

İkiyüzlülüğün vurgulanması gerektiğine hemfikir olsam da, diğer taraftan, gerçekten yaptığımız tek şey insanları birbirlerini narkoz etmeye teşvik etmek gibi geliyor. Dedikodu davranışını normalleştirirsek, sıradan insanlar arasında daha fazla güvensizlik yaratırız. Hepsi çok çocukça. Mesela 5 y / o’m bana mızmız bir sesle gelip “babacığım, arkadaşım yaptı …” dediğinde, kelimenin tam anlamıyla onu kestim ve “hepinizin anlamanız gerekiyor” dedim.

“Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler.” üzerine 27 yorum

1. Yozgat dan kimler var. Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. . selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 472

2. Bu konu : ” Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 231

3. Bu konu : ” Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 77

4. Mersin dan kimler var. Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. . Selam web siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 470

5. Mersin merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 14:03:50

6. Bu konu : ” Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten valla güzel, şukuladım , gaye – 307

7. Kırklareli dan kimler var. Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. . Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok güzel, şukuladım , Hasan – 51

8. Düzce dan kimler var. Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. . Slm siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 191

9. Bu konu : ” Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 274

10. Aksaray merkezden ben mehmet. Selam web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 11-01-2021 19:16:05

11. Manisa merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 17-01-2021 06:33:18

12. Bu konu : ” Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler , banu – 495

13. Bu konu : ” Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. ” çok güzel. Selamlar siten yeminle güzel, sağolun , hatice – 441

14. Bu konu : ” Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. ” çok güzel. Selamlar siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 201

15. Konya dan kimler var. Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. . merhaba arkadaşlar siten inanki hayran edici, face de paylaştım , doruk – 262

16. Çanakkale dan kimler var. Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 470

17. Zonguldak dan kimler var. Toplum / devlet liderlerinin sosyal mesafe / seyahat yasakları vb. Söz konusu olduğunda kurallara uymadığı hakkında çıkan tüm bu hikayeler. . merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 183

18. Amasya merkezden ben Aylin. Selamlar web siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 03-03-2021 21:38:42

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link