Kategoriler
Genel

“Toplum gerçeklerden ne kadar uzaklaşırsa, onu konuşanlardan o kadar nefret eder.”

George Orwell’den başkası tarafından yapılan bu alıntı, bugüne kadar hiç bu kadar doğru olmamıştı. Bu dünyanın bugün sunduğu kaotik sahtekârlık, entrika ve tehlike denizinde Orwell’in bilgeliği bu karanlık zamanlarda parlamaya devam ediyor.

Umarım bulutlar yakında temizlenir ve işler hepimiz için en azından marjinal olarak daha iyi olur. Güzel bahar havası bana çok mutluluk getirdi, burada daha fazla kalıyorum ve küçük anların tadını çıkardım.

Derin, korkutucu düşünceleri çok uzun süre düşünmek gerçekten zor ve yorucu olabilir. Kendime ateşten bir adım geri çekilmenin ve nefes almanın önemli olduğunu hatırlıyorum. Eğer ruh halinize ve hayata bakış açınıza zarar verdiğine inanıyorsanız burada çok fazla zaman harcamayın. Bu topluluğa değer veriyorum ama tabiatı iç karartıcı ve ruhlarınızı özleyecek.

““Toplum gerçeklerden ne kadar uzaklaşırsa, onu konuşanlardan o kadar nefret eder.”” için 23 yanıt

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten valla çok iyi, facebookta paylaştım 12-05-2020 04:11:18

Niğde merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkat çekici, sağolun 13-05-2020 05:47:11

Bayburt merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, şukuladım 14-05-2020 08:51:05

Kars merkezden ben gaye. Slm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:51:10

Isparta merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 20-05-2020 19:46:36

Yozgat merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım valla hoşuma gitti, sağolun 22-05-2020 01:10:42

Samsun merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 29-05-2020 17:01:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir