Eyaletlerde Covid’e giden ayları hatırlıyorum, Çin’den tam tıbbi tesislerin, insanların bayıldığını ve toplum içinde çöktüğünü gösteren bir sürü video vardı, vs… Her gün böyle bir şey görecekmişiz gibi görünüyordu. nihayet kıyılarımıza ulaşmadan önce.

Sadece ben miyim yoksa daha önce Çin’de yarattığı etkiler başka bir yerde görülmedi mi veya görülmedi mi?

29 Comments

1. Muğla merkezden ben memo. Mrb siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 12-08-2021 15:53:47

2. Ordu dan kimler var. Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? . Slm sayfanız cidden çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 227

3. Bilecik dan kimler var. Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? . Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım , emin – 18

4. Ağrı dan kimler var. Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , ahmet – 136

5. Merhaba paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sağolun

6. Aydın dan kimler var. Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? . Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 208

7. Amasya dan kimler var. Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 297

8. Şanlıurfa dan kimler var. Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? . selamun aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 85

9. Bu konu : ” Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 176

10. Samsun dan kimler var. Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, sağolun , Aylin – 166

11. Bu konu : ” Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? ” çok güzel. Selam web siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 373

12. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

13. Erzincan merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım 16-08-2021 05:06:05

14. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun

15. Ankara merkezden ben ali. Selam web siten vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2021 13:13:02

16. Mersin dan kimler var. Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? . Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 21

17. Slm web sitesi vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

18. Giresun merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, saolun 25-08-2021 05:46:32

19. Kırşehir merkezden ben . Merhaba sayfan ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-08-2021 20:59:57

20. Hakkari merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-08-2021 11:02:39

21. Bu konu : ” Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 280

22. Ankara merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-09-2021 21:45:06

23. Manisa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, saolun 07-09-2021 00:36:20

24. Malatya dan kimler var. Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? . Merhaba siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 453

25. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa cidden mükemmel, teşekkürler 15-09-2021 21:00:13

26. Bu konu : ” Toplum içinde bayılan insanların videosu var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 453

Write A Comment