Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz.

İftira kurbanı olmadan bir tartışmaya BİLE katılamayacağınız veya hatta giremeyeceğiniz nüfusun belirli demografik özellikleri olduğunu fark ettim.

• Küçük Şapkalar, onlar hakkında konuşmaya çalışın ve sizi Yahudi karşıtı olmakla suçlayacaklar. Bunun pek çok örneği …

• Skittle Hareketi, onlarla tartışmaya çalışın ve hemen homofobik ve bağnazsınız. Bunun ne zaman bir sivil haklar sorunu haline geldiğini bilmiyorum?

• BLM, ırkçı bir pislik olmalısın.

• Feminist Hareket, cinsiyetçi domuzlar.

Anlatıya uygun olmalı ya da dövülmeli ve utandırılmalısınız. Shadow, sosyal medyadan yasaklandı ve geriye dönük bir looney tune olarak yazılmış.

Gerçekte tüm bu hareketler sadece bizi daha da bölmek ve iç çatışmaya neden olmak için buradayken.

İfade özgürlüğü / İlk değişiklik tuvalete atılıyor. Kitap yazma başlasın.

“Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz.” üzerine 42 yorum

1. Sakarya merkezden ben ahmet. Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 02-10-2020 09:20:30

2. Samsun merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-10-2020 04:34:49

3. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 140

4. Karabük dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 174

5. Kırıkkale dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selamlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 201

6. Uşak dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 175

7. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 179

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selam herkese web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 163

9. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 431

10. Karaman merkezden ben . Selamlar sayfa cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 21:53:22

11. Mardin dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . selam arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, sağolun , doruk – 478

12. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 438

13. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, teşekkürler , hatice – 165

14. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, tebrikler , – 304

15. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 181

16. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 51

17. Adıyaman dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun , – 139

18. İzmir dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Mrb paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 157

19. Mersin dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selam siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 92

20. Muğla merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-01-2021 10:57:15

21. Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 22-01-2021 21:13:04

22. Tokat dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selam herkese paylaşım vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 439

23. Uşak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 03-02-2021 22:00:47

24. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, şukuladım , emin – 24

25. Kütahya dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . selam arkadaşlar paylaşım inanki iyi, twitter da paylaştım , ziya – 133

26. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım , ali – 326

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link