Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz.

İftira kurbanı olmadan bir tartışmaya BİLE katılamayacağınız veya hatta giremeyeceğiniz nüfusun belirli demografik özellikleri olduğunu fark ettim.

• Küçük Şapkalar, onlar hakkında konuşmaya çalışın ve sizi Yahudi karşıtı olmakla suçlayacaklar. Bunun pek çok örneği …

• Skittle Hareketi, onlarla tartışmaya çalışın ve hemen homofobik ve bağnazsınız. Bunun ne zaman bir sivil haklar sorunu haline geldiğini bilmiyorum?

• BLM, ırkçı bir pislik olmalısın.

• Feminist Hareket, cinsiyetçi domuzlar.

Anlatıya uygun olmalı ya da dövülmeli ve utandırılmalısınız. Shadow, sosyal medyadan yasaklandı ve geriye dönük bir looney tune olarak yazılmış.

Gerçekte tüm bu hareketler sadece bizi daha da bölmek ve iç çatışmaya neden olmak için buradayken.

İfade özgürlüğü / İlk değişiklik tuvalete atılıyor. Kitap yazma başlasın.

“Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz.” üzerine 11 yorum

1. Sakarya merkezden ben ahmet. Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 02-10-2020 09:20:30

2. Samsun merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-10-2020 04:34:49

3. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 140

4. Karabük dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 174

Yorum yapın