İftira kurbanı olmadan bir tartışmaya BİLE katılamayacağınız veya hatta giremeyeceğiniz nüfusun belirli demografik özellikleri olduğunu fark ettim.

• Küçük Şapkalar, onlar hakkında konuşmaya çalışın ve sizi Yahudi karşıtı olmakla suçlayacaklar. Bunun pek çok örneği …

• Skittle Hareketi, onlarla tartışmaya çalışın ve hemen homofobik ve bağnazsınız. Bunun ne zaman bir sivil haklar sorunu haline geldiğini bilmiyorum?

• BLM, ırkçı bir pislik olmalısın.

• Feminist Hareket, cinsiyetçi domuzlar.

Anlatıya uygun olmalı ya da dövülmeli ve utandırılmalısınız. Shadow, sosyal medyadan yasaklandı ve geriye dönük bir looney tune olarak yazılmış.

Gerçekte tüm bu hareketler sadece bizi daha da bölmek ve iç çatışmaya neden olmak için buradayken.

İfade özgürlüğü / İlk değişiklik tuvalete atılıyor. Kitap yazma başlasın.

Author

72 Comments

1. Selam herkese web siteniz cidden güzel, teraziye tıkladım

2. Bilecik merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 26-09-2020 06:00:16

3. Sakarya merkezden ben ahmet. Selam web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 02-10-2020 09:20:30

4. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

5. Selam herkese paylaşımın harbiden çok güzel, tebrikler

6. Mrb sayfan inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. Samsun merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-10-2020 04:34:49

8. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

9. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 140

10. Karabük dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 174

11. Kırıkkale dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selamlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 201

12. Uşak dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 175

13. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 179

14. Kahramanmaraş dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selam herkese web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 163

15. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 431

16. Karaman merkezden ben . Selamlar sayfa cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 21:53:22

17. Merhaba sayfan yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

18. Mardin dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . selam arkadaşlar web sitesi inan ki iyi, sağolun , doruk – 478

19. Adana merkezden ben memo. Selamın aleyküm siteniz cidden mükemmel, saolun 27-11-2020 16:58:50

20. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 438

21. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, teşekkürler , hatice – 165

22. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, tebrikler , – 304

23. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 181

24. Bitlis merkezden ben emin. Slm paylaşımın ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 20-12-2020 21:23:21

25. Sakarya merkezden ben ziya. Slm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 24-12-2020 19:07:21

26. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 51

27. Adıyaman dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun , – 139

28. merhaba arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, sağolun

29. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

30. İzmir dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Mrb paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 157

31. elif yılmaz Reply

Selam herkese siten yeminle güzel, şukuladım

32. Mersin dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selam siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Emine – 92

33. Muğla merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-01-2021 10:57:15

34. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 22-01-2021 21:13:04

35. Tokat dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selam herkese paylaşım vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 439

36. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 03-02-2021 22:00:47

37. Aydın merkezden ben . Mrb siten süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 07-02-2021 02:01:49

38. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten iyi, şukuladım , emin – 24

39. Kütahya dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . selam arkadaşlar paylaşım inanki iyi, twitter da paylaştım , ziya – 133

40. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım , ali – 326

41. Samsun merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım 27-02-2021 10:16:34

42. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 277

43. Şanlıurfa dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Aylin – 58

44. Mardin merkezden ben ali. Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 11-03-2021 16:07:27

45. Sivas dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . selam arkadaşlar web sitesi yeminle güzel, saolun , ali – 404

46. Selam web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

47. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 281

48. Kars merkezden ben ali. Merhaba sayfan inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 18:16:02

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 75

50. Hakkari merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, saolun 25-04-2021 12:36:04

51. Denizli merkezden ben ali. Merhaba web siten yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 26-04-2021 04:08:28

52. Bartın dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . merhaba arkadaşlar siten süper ötesi güzel, teşekkürler , memo – 102

53. Kırıkkale merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 09-05-2021 05:57:25

54. Zonguldak dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Slm siten valla iyi, face de paylaştım , Aylin – 169

55. Zonguldak merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sağolun 03-06-2021 10:58:35

56. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 394

57. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

58. Merhaba web siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

59. Sivas dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selam herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, saolun , Hasan – 471

60. Edirne dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Slm siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 490

61. Zonguldak dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Merhabalar sayfan cidden dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 44

62. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, şukuladım , ali – 398

63. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 93

64. Balıkesir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-07-2021 14:04:31

65. Bu konu : ” Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla çok güzel, face de paylaştım , hatice – 26

66. Kars dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Selam web siteniz inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 250

67. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

68. Selam herkese siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

69. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Toplumdaki Bazı Kişiler Hakkında Konuşulamaz. . Slm sayfanız vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 468

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link