Egemen sınıfa ait grupların yanı sıra, bir bütün olarak pop kültüründe çok fazla etkisi olan yararlı aptallarla da uğraşmamız gerekiyor. Çocuklar sürekli olarak içindeki çöplere maruz kalıyorlar ve ahlaki yozlaşma o kadar yaygın hale geldi ki, zaman geçtikçe bunu ciddiye almaya istekli yetişkin sayısı giderek azalıyor.

İşleri düzeltmek için dünya gücüne ulaşma milliyetçi geleneğine kalmış.

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Toplumu bir bütün olarak etkileyen çok fazla kötü ajan var. kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 354

2. Erzincan dan kimler var. Toplumu bir bütün olarak etkileyen çok fazla kötü ajan var. kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız . Merhabalar web sitesi valla çok güzel, şukuladım , emin – 148

3. elif yılmaz Reply

Amasya dan kimler var. Toplumu bir bütün olarak etkileyen çok fazla kötü ajan var. kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız . selam arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 335

4. Denizli dan kimler var. Toplumu bir bütün olarak etkileyen çok fazla kötü ajan var. kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız . Selamlar web siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 496

5. Artvin merkezden ben . selamun aleyküm siten vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-06-2021 00:21:15

6. Yalova dan kimler var. Toplumu bir bütün olarak etkileyen çok fazla kötü ajan var. kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız . Mrb sayfan inanılmaz hoşuma gitti, saolun , emin – 176

7. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok iyi, teraziye tıkladım

8. Selam herkese siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım

9. Selam web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

10. Bu konu : ” Toplumu bir bütün olarak etkileyen çok fazla kötü ajan var. kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız ” çok güzel. Mrb siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 470

11. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Toplumu bir bütün olarak etkileyen çok fazla kötü ajan var. kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız . selamun aleyküm paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 124

12. Yozgat merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 23-06-2021 03:54:04

13. Sinop merkezden ben . Slm siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 13-07-2021 01:11:01

14. Sakarya dan kimler var. Toplumu bir bütün olarak etkileyen çok fazla kötü ajan var. kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız . Merhabalar bu web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler , emin – 490

15. Kars dan kimler var. Toplumu bir bütün olarak etkileyen çok fazla kötü ajan var. kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız . Merhabalar web sitesi inan ki hayran edici, face de paylaştım , hatice – 154

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Toplumu bir bütün olarak etkileyen çok fazla kötü ajan var. kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki çok iyi, sağolun , Gürbüz – 96

17. selam arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, teraziye tıkladım

18. Bu konu : ” Toplumu bir bütün olarak etkileyen çok fazla kötü ajan var. kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 349

19. Merhaba herkese siten harbiden güzel, teraziye tıkladım

20. Bu konu : ” Toplumu bir bütün olarak etkileyen çok fazla kötü ajan var. kurtarmak için elimizden geleni yapmalıyız ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 329

21. Merhaba sayfanız vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

22. Merhabalar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

Write A Comment