Ya da belki bu bizim gözlerimizin önünde ortaya çıkan doğal kaderimizdir ve ben sadece deliyim. Bilmiyorum.

Hayatımdaki çoğu insan görünüyor gerçekten günlerinin geri kalanını haftada 50 saat McCorporation ™ için köle olarak geçirmekten, para harcamaktan, Chipotle yemekten ve büyük maçı seyretmekten memnun. Çoğu insan bu yaşam tarzını gerçekten seviyor gibi görünüyor.

Bu yüzden belki sadece tuhafım.

Düzenle: Ve hepimiz bu sahte gerçeklik içinde dikkatimiz dağılmışken – hükümetimiz, diğer hükümetlerle birlikte, kelimenin tam anlamıyla dünyayı katlediyor ve gezegeni büyük bir alışveriş merkezine dönüştürüyor.

24 Comments

1. Bu konu : ” Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak ” çok güzel. Selam siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 176

2. Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

3. Bu konu : ” Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki iyi, teşekkürler , mehmet – 327

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım

5. İstanbul dan kimler var. Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak . Merhaba paylaşımın cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 118

6. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak . Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 307

7. Bu konu : ” Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 273

8. Afyon dan kimler var. Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak . Merhabalar siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 347

9. Yozgat dan kimler var. Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak . Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 191

10. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak . selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 317

11. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 01-06-2021 06:25:58

12. Slm web siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler

13. Bu konu : ” Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 310

14. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım

15. Afyon merkezden ben memo. Selamlar siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun 18-06-2021 14:40:40

16. Osmaniye merkezden ben ali. Merhaba web siten inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 29-06-2021 13:01:06

17. Bu konu : ” Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 376

18. Bingöl merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım yeminle mükemmel, twitter da paylaştım 06-07-2021 14:25:30

19. Bu konu : ” Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden çok iyi, sağolun , ziya – 206

20. Muğla merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 10:03:06

21. Rize dan kimler var. Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak . selamun aleyküm web siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , ali – 232

22. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Toplumumuz büyük bir sahne gibidir. Sahnedeki her şey gerçek gibi görünüyor ve gerçek görünüyor, ancak . Selam herkese web siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 363

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link