Başarısız olan herkes başarısız olarak görülüyor.

Gerçek şu ki, bu süreç sadece akıl sağlığına zar zor kavuşan insanları, çocukları ebeveynlerinin duygusal çantalarıyla bu dünyaya getirmek için birlikte “harekete geçmeye” zorlar.

Kendilerine bakacak beceriler ve psikolojik araçlardan yoksun olan birkaç kişi dışında insanlar yaratmak. Hayatta kalabilmek için, çoğumuz sorunlarımızı ve hastalıklarımızı tedavi etmek yerine nasıl telafi edeceğimizi öğrendik. Yetişkinler olarak, bu sorunları gidermek ve hastalıklarımızı iyileştirmek yerine sorunlarımızla uğraşmaktan kaçınmak için yaşam tarzımızı ayarlama eğilimindeyiz.

Bunların hepsi hayatlarının çoğunda travma ile uğraşmakla meşgul olan varlıklar yaratmak için bir plandır, bu yüzden uyanamazlar ve illüzyona düşmeden hayatlarını gerçekten yaşayamazlar. Zenginliklerini artırmak ve güçlerini paylaşmak için seçkinler tarafından yerleştirildi.

İllüzyon, tüketiciliği, bizi daha fazla uyuşturucuyla doldurabilmeleri için hastalıklar getirecek rahatlatıcı yiyecekleri, kendi hayatınızın olduğunu ve televizyonlardan / filmlerden gelen kurgusal hayatların sizi meşgul etmemesi gerektiğini fark etmek yerine televizyon tarafından fazla meşgul olmayı içerir ve elbette kendinizi tanrısallığınıza açmak.

Author

8 Comments

1. Çankırı merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 17-03-2021 22:00:51

2. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Merhaba sayfan harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 17-03-2021 23:51:48

3. Muş merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız gerçekten çok iyi, şukuladım 17-03-2021 23:53:55

4. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten inan ki iyi, sağolun 20-03-2021 15:35:47

6. Aksaray dan kimler var. Toplumumuz, yirmili yaşların ortalarından önce çocuk sahibi olmamız için beynimizi yıkıyor . Merhaba bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 428

7. Kilis dan kimler var. Toplumumuz, yirmili yaşların ortalarından önce çocuk sahibi olmamız için beynimizi yıkıyor . selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, tebrikler , emin – 366

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran edici, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link