Kategoriler
Genel

Toplumumuzu ve sosyal yapımızı her tarafa sikelim

Neden birkaç kişi tüm yaşamlarımızı ve bir bütün olarak gerçeklerimizi kontrol edip manipüle ediyor? İnsanlar yalan söylediklerini ne zaman anlayacaklar? Elit gizli toplumlara ve tüm dünya servetini kontrol eden elit bankacılık ailelerine karşı devrimimiz ne zaman başlayacak? Son zamanlarda sayısız tavşan deliğinden aşağı iniyorum, sadece tüm gerçeklerimizin ne kadar uydurulduğuna dair birçok realizasyona geldim. Bu karantina birçok yönden beni, kendimi eğitmek için hiç uğraşmadığım konular hakkında çok daha bilgili bir insan haline getirdi ve şimdi yapabildiğim için, gerçeklik neredeyse anlamsız görünüyor. Hepimiz laboratuar fareleri, koyunlar, elit bankacılık aileleriyle ilgili gerçek hayvancılık ve diğer elitler de uygun görüyoruz. Siz bu gerçeklerle nasıl başa çıkıyorsunuz? Toplum olarak gerçekten nasıl bir değişiklik yapabiliriz?

“Toplumumuzu ve sosyal yapımızı her tarafa sikelim” için 15 yanıt

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfanız vallaha güzel, teşekkürler 11-07-2020 18:01:16

İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 18-07-2020 13:37:46

Aksaray merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-07-2020 05:29:13

Gümüşhane merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 29-07-2020 05:46:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir