Kategoriler
Genel

Toronto ON çevresindeki ortak alanlarda 5G yüksek radyasyon seviyeleri vardır. Benim bisiklete binmek fotoğrafları ve kanıtlamak için çalışmalar.

Amacım: Toronto’daki 5G endişelerinin meşru olup olmadığını öğrenmek ve bulguları paylaşmak.

Fotoğraf Kanıtı: İşte çektiğim bazı fotoğrafların galerisi metre ile amazon’dan aldım, bir TriField TF2 Not: bazı fotoğraflar biraz bulanık ama bilgiler doğru. Ayrıca, bu metre ile herhangi bir bağlantısı yok sadece bir yerde oldukça iyi bir olduğunu okudum ve onun yüksek puan.

Bulgular: Cihazım 0,001 mW / m2 ile 20 mW / m2 arasındaki seviyelerde radyasyon kaydetti (Bundan sonra grafiklerden çıkıp 1 – – – – – görüntüleyecek ve ne kadar yüksek olduğunu bilmiyorum). Doğrudan saha çizgisine sahip bir kule görebiliyorsanız, sayaç genellikle haritalardan uzakta veya uzak bir mesafede 10mW / m2’nin üzerindeydi. Doğrudan önünde duran unutmayın mikrodalga ise 3-7 mW / m2 arasında bir okuma verdi

Fotoğrafladığım alanlar:

Christie Çukurları: Banjara yakınlarındaki yeni kuleler 19mW / m2’nin üzerinde radyasyon üretiyordu, Banjara’nın arkasına giderseniz yaklaşık 2 mW / m2’ye düşüyorlar, hafif kapak bana 6.29 mW / m2’lik bir okuma verdi

Kral Edward Okulu: Oyun alanı kaldırımın herhangi bir yerinde 19mW / m2’nin üzerindeydi, pistin bir tarafındaki binaların arkasında sadece daha düşük bir yer vardı.

Kontrol ettiğim ancak fotoğraf çekmediğim diğer alanlar: (bunun için sözümü almalı veya kendiniz kontrol etmelisiniz)

Christie Gardens emeklilik evi son zamanlarda bir grup 5G kulesi kurdu ve uzaktayken 13 mW / m2’nin üzerindeydi. Yakındaki bir park ve düşük gelirli konutlar doğrudan görüştedir.

Downtown, Lakefront ve Ontario Yeri: şehir merkezinde çoğu alanda 5G kapsama alanı vardı ve 8 mW / m2’nin çok üzerindeydi. Ontario Place yakınındaki göl kenarında bisiklet yolu 20mW / m2 üzerinde uzun bir esneme vardı.

Düşünceler ve Araştırmalar:

İyonlaştırıcı olmayan radyasyonun kansere veya olumsuz yan etkilere neden olamayacağını iddia edenler için, sizi tam tersini gösteren bu çalışmaya yönlendiriyorum yanı sıra scihub üzerinden tam makale

Diğer araştırmalar, uzun süreler boyunca 10 mW / m2’nin üzerindeki seviyelerin aşağıdaki etkileri indükleyebileceğini düşündürmektedir: Beyin Kanseri (Glioma), Kalp Sorunları, bozulmuş kalsiyum metabolizması, oksidatif hasar, üreme sağlığını bozar, uykuyu bozar, strese neden olur, Baş ağrısı, hatta saldırganlık. Anlaması kolay grafik için aşağıya kaydırın

Farklı Hücre Radyasyonunun gliomaya neden olan bir insan kanserojen olarak kabul edilmesi gerektiğini açıkça gösteren bir çalışma. (Beyin kanseri)

Ayrıca bunun neden olduğunu söylemem imkansız olduğunu söylüyorsanız, 8mW / m2’nin üzerinde olan her bir alanın görüş alanında bir hücre kulesi vardı ve hatta o kuleyi taşıdım veya kapladım ve sayıların önemli ölçüde azaldığını gördüm, bu yüzden kesinlikle bu yeni kulelerin neden olduğu. Eğer yalan söylediğimi söylemek istersen sanırım seni durduramıyorum.

Kanımca:

Şehrimiz açıldıkça insanların maruz kalabileceğinden çok endişelenmeliyiz gereksiz derecede yüksek radyasyon seviyeleri bu yeni kulelerden. İnşaat işçilerini doğruca sitenin bulunduğu yere sabitleyen yollar gördüm, doğanın keyfini çıkaran insanlarla birlikte parklar tehlikeli maruz kalıyor. En önemlisi ÇOCUKLARIN maruz kalacağı tehlikeli radyasyon seviyelerine sahip oyun alanları gördüm. Sanırım bunu mümkün olduğunca çabuk bir halk sağlığı sorunu olarak şehir yetkililerinin farkındalığına getirmemiz gerekiyor binlerce insan olumsuz yan etkileri görecek. Gerçek güvenli seviyelerin 0.200 mW / m2 civarında olduğunu unutmayın.

Sizi ilgilendirebilecek gerçek hayat hikayeleri: İtfaiyeciler dışarıda kurulu kuleden beyin sisi ve baş ağrısı yaşarlar. Okullarının yakınında kurulu baz istasyonu kurulduktan sonra beyin kanseri teşhisi konan 8 çocuğun “gizemli” kümesi

Kanada’daki 5G sunumunu durdurmak için change.org’da bir dilekçe var, bu kampanyaların çoğunun +100.000 imzaya ulaştıktan sonra kaldırıldığını unutmayın.

Ne düşünüyorsun? Yanlış mıyım / deli miyim? Bunun daha hızlı teknoloji ve Nesnelerin İnterneti peşinde koşarken makul bir risk olduğunu düşünüyor musunuz? Bu yazıya çok çaba sarf ettim ve yapıcı geri bildirimleri çok isterim 🙂

Not: Bunu yayınlamaya çalıştım r / Toronto ve anında kaldırıldı, sanırım 5G kelimesi ile her şey anında kaldırılıyor. Bu yazı Toronto Ontario 5G ile ilgili, COVID ile ilgisi yok, ben sadece 5G ve ortak ortak alanlarda çevresinde Tehlikeli Radyasyon seviyeleri tartışmak istiyorum. Günlük fotoğraflarımdayken bu fotoğrafları çektim.

“Toronto ON çevresindeki ortak alanlarda 5G yüksek radyasyon seviyeleri vardır. Benim bisiklete binmek fotoğrafları ve kanıtlamak için çalışmalar.” için 25 yanıt

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 09-05-2020 12:28:38

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-05-2020 13:52:51

Isparta merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:25:59

Şırnak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa cidden güzel, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:26:03

Kırklareli merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 08:26:12

Hakkari merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-05-2020 12:01:02

Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 12:01:05

Konya merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten vallaha güzel, twitter da paylaştım 14-05-2020 12:01:41

Kocaeli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım 22-05-2020 00:20:56

Kars merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 27-05-2020 21:18:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir