Totaliter bir devletin içinde / yakınındayız. Kendimizi eğitmemiz gerekiyor ve neden istediğimiz bu değil. Şu anda totalitarizmi ilk elden yaşayanlar için… siz talihsiz ruhlar bu makaleyi okumayacaksınız.

Dolayısıyla, MSM ve sosyal medya platformlarının seçimi etkilemeye çalıştığını açıkça görebiliyoruz. Dürüst olmak gerekirse, çoğunun bunu görebilmesi gerektiği için geri tepeceğini düşünüyorum. İşte 2016 seçimlerinden ve sosyal medyanın Trump’a yardım etmede nasıl bir rol oynadığından bahseden güzel bir makale. Etkili olarak ifade özgürlüğünü sansürlemedikleri için suçlandılar. Seçkinlerin tüm çalışmalarını bilmiyorum ama kesinlikle teori oluşturabiliriz. Sonuçta, birçok hayat sadece teori ve algıdan ibarettir. https://bgr.com/2018/03/12/reddit-election-interference-steve-huffman-interview/

Neden Trump’a bu kadar karşılar? Amerika’yı çok önemsedikleri ve Trump’ın ırkçı olduğunu düşündükleri için olduğuna inanmıyorum. Uygulamaya çalışıyorlar totalitarizm Trump bunun için bir tehdit

Bilginin sansürü ve gerçekliğin tanımlandığı bilincin psikolojik manipülasyonu tarafından kontrol edilir. Sonuç şudur: bu paradigma içinde var olanlar hapishanede olduklarını bile anlamıyorlar. Var oldukları yerin dışında bir şey olduğuna dair hiçbir ipucu yok Matrixonlara öğretilenin dışında var. Bazen girişimde bulunabilecekleri ve yaşamak isteyebilecekleri yerdir; daha da önemlisi, toplumun üyelerine yaşayabileceğinin söylendiği yerin dışındadır.

https://www.youtube.com/watch?v=TSKU-0WcrIY

https://www.youtube.com/watch?v=SEPs17_AkTI

Amerika’da özgürlerin ülkesi olmamız gerektiği gerçeği, bazı görüşlerin ve bakış açılarının sansürlenmesi, alay edilmesi ve utandırılması çok üzücü. Tüm düşünce kontrolünün yokuşundan aşağı iniyoruz. Bu, günümüzün modern kitap yakma işlemidir ve kontrolün ilk adımıdır … bilgi ve fikirlerin ciddi şekilde sınırlandırılmasını okuyun – bu kadar sınırlama, dayatmada önemli bir adımdır. totalitarizm. Yine de InterNet, yalnızca içinde yaşadıkları dünya hakkında olabildiğince çok şey öğrenmekle ilgilenen meraklı bireylerle ilgili değildir. Aynı zamanda merak uyandıran diğerleri hakkında bilmeden Reddit tarzı sansür tüccarları tarafından engellendi. Demokrasi sözde çoğunluğun kuralıdır … ve ne yazık ki, çoğunluk bu tür aşırı sansürle sınırlandırılmışsa, o zaman tehlike gerçekten de gerçektir.

Dan Ward çok zeki bir adamdı ve eğer okumadıysanız, ÇOK SAYIDA materyalini ve ayrıca sitesi boyunca sahip olduğu Gates ve Trump’ın küçük parçalarını okumayı öneririm.

http://www.halexandria.org/dward026.htm

“Totaliter bir devletin içinde / yakınındayız. Kendimizi eğitmemiz gerekiyor ve neden istediğimiz bu değil. Şu anda totalitarizmi ilk elden yaşayanlar için… siz talihsiz ruhlar bu makaleyi okumayacaksınız.” üzerine 31 yorum

1. Ardahan merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi yeminle çok güzel, face de paylaştım 07-09-2020 03:11:14

2. Erzurum merkezden ben doruk. Selamlar sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-09-2020 03:11:19

3. Giresun merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-09-2020 03:11:31

4. Gümüşhane merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 07-09-2020 03:11:40

5. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 07-09-2020 03:14:02

6. Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-09-2020 03:27:13

7. Aksaray merkezden ben banu. Merhaba herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 07-09-2020 07:50:59

8. Sivas merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 07-09-2020 11:29:56

9. Manisa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun 09-09-2020 23:18:05

10. Iğdır merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok güzel, teşekkürler 16-09-2020 05:43:57

11. Adana merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 02-10-2020 09:35:40

12. Rize merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:20:09

13. Çankırı merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 03-10-2020 23:36:47

Yorum yapın